Su Falı Baktır | VipFal.com

Su Falı

Siz değerli üyelerimizden gelen yoğun talep üzerine su falı modülümüz aktif edilmiştir. Şuana su falı baktırmak isteyen kişiler dert ortağı kısmından su falı bakan falcılara fal baktırabiliyordunuz. Artık bu sayfa üzerinden su falı baktırabilirsiniz.

Aşağıda listelenen falcılar, vipfal'ın sufalı bakabilen online falcılarıdır. Şuana kadar dert ortağı kısmından baktıkları su falları sayısı bu sayfadaki sufalı modülüne aktarılmıştır.

Falcılar, aldıkları olumlu yorumlara ve baktıkları fal sayılarına göre vip, vip+, vip++ statülerde fal hizmeti vermektedir.

Su Falı dünyadaki en zor fal türlerinden biridir ve her falcı sufalı bakamaz. Vipfal olarak en iyi sufalı bakan falcıları sizlerin hizmetinize sunduk.

Su falına bakan falcıya aslında medyumda denebilir. Standart bildiğiniz Kave falı ya da Kartlı Tarot veya aşk fallarına asla benzemez. Su falının en büyük özelliği; fala bakan yorumcunun çok temiz kalpli ve imanlı biri olmasıdır.

Su falı bakımına başlamadan önce birer defa "fala bakan" + "fala baktıran" felak ve Nas Surelerini okumalıdır. Bunun sebebi ise fal bakımında meleklerin göründüğü kadar cinlerinde görünmesidir. Cinlerin insana yanlış bilgiler vererek yanlış yönlendirmeye çalışmasıdır. Bu duaları okuyunca kötü niyetli cinler bağlanır ve fal bakana asla yaklaşamaz.

Su falı bakılırken diğer fal türlerinden ayıran kısaca şunlardır: Su falı bakımında kişi tarifi hatta isminin harflerini bazen isimlerde melekler tarafından söylenir. Mekan tarifi, zamanlama en detaylı bir şekilde anlatılır.

Sistemdeki falcıların profillerini inceleyebilir, diğer üyelerin yazdığı yorumlara göre istediğiniz falcıyı seçebilirsiniz. 

Fal, su falı ve vipfal hakkında kısa bilgi verelim;
Eski zamanlardan beri insanlar sürekli olarak geleceklerinde neler olacağını öğrenmek için fal baktırırlar. Bunun için de birçok farklı yöntem bulunmaktadır. Bazı kişiler kahve falları ile geleceklerine dair bir şeyler öğrenmeye gayret ederler bazı kişiler yıldızlar aracılığı ile fallarına baktırırlar bazı kişiler ise tarot ve benzeri birçok değişik yöntem ile geleceklerinde onları neler bekliyor öğrenirler. Şimdi ise artık bambaşka bir yöntem var. Bu alanda birbirinden farklı ve tecrübeli kişilerin başında olduğu ve ülke içerisinde milyonlarca kişi ya da kişilere ulaşan bir site var. O da www.vipfal.com sitesidir.
 
  Bu son derece büyük ve kaliteli sitesi içerisinde bir yandan birbirinden farklı falları kullanma imkânı bulunurken bir diğer yandan da ücretsiz olan her türlü faldan yaralanabilir. Bu alanda yıllarca tecrübe edinmiş ve akla gelebilecek her türlü fal adına birbirinden kaliteli günlük falla sunan bu son derece kaliteli site içinde herkes ister kadın olsun isterse de erkek hiç fark etmez her insan fal baktırabilir.
 
  Bunun için de tek yapılması gereken bu su falı sitesi içerisine giriş yaparak ister kişisel fallar baktırılabilir isterse de genel olarak yapılan falla her gün okunabilir. Bir yandan akla gelebilecek her türlü fal baktırılabilir bir diğer yandan da site içerisinde ve bu alanda uzman kişiler tarafından dert ortağı bulunabilir. Bu hizmetler açısından en kaliteli hizmeti sunan bu fal sitesi tüm fal sever insanların istedikleri fal çeşitlerini önlerine koyabiliyor.
 
  Bu site içerisinde ayrıca çok özel falla kişisel olarak batırılabilir ve bunu için de kredi kartı sistemi ile ödeme yapılma imkânı bulunabilmektedir. Eğer gelecek ile ilgili her hangi bir ley öğrenilmek isteniyor ise bunun için en büyük adres bu son derece büyük ve kaliteli sitedir. Bununla birlikte ayrıca VİP kart satın alma işlemi ile birlikte canlı olarak fal baktırılabilir ve bu su falı sitesi içerisinden alanında uzman falcılar ile istenilen her bu şekilde yöneltilebilir. Bunun için tek yapılması gereken bu son derece büyük ve kaliteli site içerisinde giriş yapmaktır.
 

Emre Fuat YILDIZOĞLU
14 Farklı Falda CANLI CANLI Bekliyorum
9329 Adet Su Falı Yorumladı.
89.90
189.90
Sirada 0 kişi var.
ROZA ABLA
Huzur ve mutluluk çok ta uzak değil yeter
1329 Adet Su Falı Yorumladı.
89.90
159.90
Sirada 0 kişi var.
Melisa Nur
Akşam bir keyif kahvesinin yanında fallar
248 Adet Su Falı Yorumladı.
59.90
89.90
Sirada 0 kişi var.
Falcı Hüliş
İnanki geldiğine pişman olmayacaksin .ist
318 Adet Su Falı Yorumladı.
69.90
119.90
Sirada 0 kişi var.
HAS FALCI AYBÜKE
Sistemdeyim , Fallarınızı Bekliyorum...
106 Adet Su Falı Yorumladı.
49.90
69.90
Sirada 0 kişi var.
Karaca
İnsanin kendisi degil yuregi buyuk olmali
495 Adet Su Falı Yorumladı.
69.00
99.00
Sirada 0 kişi var.
Kırmızı Sevim
Kırmızının Büyüsüne Kapılmaya Hazır Mısın
231 Adet Su Falı Yorumladı.
79.90
119.90
Sirada 0 kişi var.
GerçekAsli0
İsabetli uzun fal yorumlarım ile sizlerle
325 Adet Su Falı Yorumladı.
79.90
129.90
Sirada 0 kişi var.
Medusa
MERHABA isabetli yorumlar için burdayım..
41 Adet Su Falı Yorumladı.
69.90
89.90
Sirada 0 kişi var.
Asena
26 Adet Su Falı Yorumladı.
39.90
69.00
Sirada 0 kişi var.
TOPRAK
48 Adet Su Falı Yorumladı.
29.90
49.90
Sirada 0 kişi var.
EFTELYA
21 Adet Su Falı Yorumladı.
29.90
39.90
Sirada 0 kişi var.
DEFNE
76 Adet Su Falı Yorumladı.
19.90
29.90
Sirada 0 kişi var.
Laverda
Buradayım seni bekliyorum :)
15 Adet Su Falı Yorumladı.
19.90
29.90
Sirada 0 kişi var.