VipFal Kurumsal Hakkımızda | VipFal.com
Ücretsiz Üye Olarak Hızlı ve Güvenli Fal Baktırabilirsiniz.
Kod:43193

Hakkımızda

VipFal 2015 yılında kurulmuş Astroloji ve eylence sitesidir. www.vipfal.com üzerinden 8 farklı seçeneğine ulaşabilirsiniz. Bu fallardan Melek Kartı falı tamamen ücretsizdir ve hergün www.vipfal.com sitemize gelerek ücretsiz melek kartı falı baktırabilrisiniz.

VipFal üzerinde Kahve Falı ve Tarot falı gibi farklı seçeneklerde vardır. VipFal sistemi tamamen yorumcular ile yorum almak isteyen üyeleri tek çatı altında toplayan özel bir girişimdir.

VipFal üzerindeki yorumcular VipFal'ın maaşlı çalışanları değildir. www.vipfal.com üzerinden yorumcu başvurusunda bulunan ve VipFal'ın belirli bir yorumculuk değerlendirmesinden geçtikten sonra sitede faaliye başlayan kişilerdir.

VipFal'da yorumcu olarak başlayan kişiler ilk olarak Vip statüsüyle başlar ve ilk 10 olumlu yoru sonrası Vip+ ünvanına erişirler. Daha sonra 30 olumlu yorum olup Vip++ statüsüne erişerek şuan www.vipfal.com 'daki en üst düzey statüye ulaşmış olurlar.  İleride aldıkları pozif ya da negatif yorumlar bu yorumcuların statüsünün değişimini sağlar.

VipFal sisteminin nasıl çalıştığıyla ilgili daha fazla bilgi almak için http://www.vipfal.com/nasilcalisiyor.html adresinden bilgi alabileceğiniz gibi http://www.vipfal.com/vipfalnedir.html adresinden de VipFal 'ın ne olduğuna dair detaylı bilgi alabilrsiniz.

Sizlerden gelecek yorumlara çok önem verdiğimizi her üyemiz bilir. Daima ve çekinmeden bizlere info@vipfal.com e-mail adresi üzerinden destek taleplerinizi iletebilirsiniz.