Ayna Falı Nedir | VipFal.com
Ücretsiz Üye Olarak Hızlı ve Güvenli Fal Baktırabilirsiniz.
Kod:72137

Ayna Falı Nedir

Ayna falı, geçmişi çok eskilere dayanan özel bir fal bakım türüdür. Ayna falına bakmak için bilgi ve tecrübe sahibi olmak gereklidir. Ayna falı seansları genelde su falı bakımcıları tarafından yapılır ve su falındaki gibi duru/saf bir gönül temizliğine sahip olmak elzemdir. Ayna falına bakan yorumcunun psişik ve mistik olarak enerjisinin üstün olması gereklidir. Aynaya odaklanıp tüm enerjisini aynaya yansıtır. Ayna falı bakılan ortamda başka bir ses, kişi, gürültü yada dikkat dağıtıcı bir unsur olmadan bakılır. Ayna falı gönderen üyemizin maksimum 3 soru sorma hakkı vardır. Bu sorular yorumcu tarafından zikirler halinde aynaya fısıldanız ve ayna falı dualar ile adeta dile gelir gibi yorumcunun hislerine yansır. Bakımcı, telepatik etkileşim ile aynada görüntüler görür ve bu meydana gelen görüntülerin iyi yada kötü oluşuna bakmadan aynen falında aktarır.

Ayna Falı

Eğer aynayı bakımcı kontrol altına almış ise ve negatif enerji yoğunluğu meydana gelmiş ise enerji yoğunluğundan aynada çatlama yada kırılmalar olabilir. Bu durumun oluşması çok düşük bir ihtimaldir. Bu tip durumda fal tamamlanmamış ise falı daha sonraya erteleme yada iptal etme hakkında yorumcu sahiptir.

Ayna falı bakarken ortamın sessiz, loş, ferah ve rahat olması önemlidir. Gece saatlerinde bakılması önerilir. VipFal'da ayna falı seansları için en özel vip++ falcılar hizmetinizdedir.