Vefk İlmi Nedir | VipFal.com
Ücretsiz Üye Olarak Hızlı ve Güvenli Fal Baktırabilirsiniz.
Kod:90690

Vefk İlmi Nedir

Vefk İlmi son yıllarda çok merak edilen ve öğrenilmek istenen bir ilimdir. Vefk kesinlikle büyü tarzı bir işlem değildir. Vefk bazı insanların bizlere verdiği, kötü negatif enerjiden, bazı ruhi bunalımlardan kurtulmak yada belli sebeplerden ötürü oluşan manevi ve ruhi problemleri halletmek için başvurulan bir ilimdir. Vefkin yazımı kişinin bulunduğu duruma göre değişir ve iş bolluğu bereket için yapılabildiği gibi aşk ve birleşme içinde yapılır.

Vefk ilmi nedir

Bir çoğumuz yaşam dünyamızda istediklerimizi elde edemeyiz ve bunun sebebi enerji yoğunluğumuzun düşük olmasından, negatif etkileşim altında olmamızdan kaynaklıdır. Vefk bu etkileri düşürüp pozitif olarak yaşamın isteğe göre dengeye girmesine yardımcı olur. Vefk yazımı duayla başlar duayla son bulur.

VEF nedir

Vefk yazmak için kişi veya kişilerin Anne ismi, Doğum Tarihi ve Kendi İsimleri ihtiyaç duyulur. Vefki yazmak için verilen bilgiler Ebced hesabıyla hesaplanıp çıkan sonuca göre Vefk tasarlanıp sütun olarak yazılır. Vefk yazımları kişinin arzu ve isteğine göre yazım şekli değişir. Yazılan Vefk kişiye özel olur.

Vefk yazıldıktan sonra uyulması gereken kaideler kurallar vardır. Bu kaide ve kurallara Vefk'i yazan gibi, Vefk sahibinin de riayet etmesi gerekli ve elzemdir.

Vefk İlmi Kuralları

Vefk sahibi Ebced hesabında çıkan sonuca göre kendi duasını okur ve bu şekilde Vefk çalışmaya başlar. Vefk yapıldığından itibaren kurallara riayet etme şartıyla 15-21 gün aralığında etkisini muhakkak gösterir, 21-41 günde bir çok Vefk sonuca ulaşır. Ender olarak bu süre 61-91 güne çıkabilir. Bu durumda Allah'ın taktiridir. Vefk İlmi çerçevesinde tamamen iyi niyetle ebced hesaplamalarınız yapılır ve iyiliğe teşvik edilir.