Nasıl Çalışıyor ? | VipFal.com
Ücretsiz Üye Olarak Hızlı ve Güvenli Fal Baktırabilirsiniz.
Kod:83224

Nasıl Çalışıyor

VipFal.com Çalışma Düzeni:

Vipfal Nasıl Çalışır 1. Adımwww.vipfal.com sitemize üye olarak ilk adımı atabilir ve ilk falınıza baktırabilirsiniz. Üye olmadan fal baktırabilir ancak kampanyalardan faydalanamazsınız. Ücretsiz üyelik için sağdaki Giriş Yap butonuna tıklayın.


Vipfal Nasıl Çalışır 2. AdımSağdaki menüden baktırmak istediğiniz falı seçip sonra açılan sayfa listelenen yorumcularımızdan size uygun olanını seçebilirisiniz. Yorumcularımızın fal ücretleri Vip++ kalitesine göre değişmektedir.

Vipfal Nasıl Çalışır 3. AdımFalınızı gönderebilmek için tüm formdaki istenen kısımları eksiksiz ve doğru şekilde doldurup istenilen işlemleri tamamlayarak formu gönderiniz.


Vipfal Nasıl Çalışır 4. AdımSon aşamada falınıza ait ödemeyi dünyanın en güvenli ödeme sistemlerinden size uygun olan ile yapabilirsiniz. Ödeme seçeneklerimiz; Kredi kartı ile tek çekim, paypal üzerinden ödeme, Cep telefonunuz ile mobil ödeme, havale ile ödeme ve eğer önceden FAL PAKETLERİ sayfasından alım yaptıysanız mevcut kredinizle online ve otomatik ödeme.

Vipfal.com Fal sonucu geldi
Yorumcularımız cevaplar ve bilgileri üyelik panelinize yansır + e-mail ile bilgileriniz gönderilir. 

vip fal tavsiye
www.vipfal.com kullanıcılarımızdan birde ricamız var. Vipfal.com sitemizi facebook, twitter gibi sosyal medya üzerinden ve arkadaş çevrenizde paylaşmanızı, tavsiye etmenizi rica ediyoruz.

Üstelik www.vipfal.com üyesi olup fal baktırarak vipfal ailesine karılan her tavsiyeniz için ücretsiz fal baktırabilmenize olanak sağlayan fal kredileri veriyoruz. Detaylar için fal tavsiye sayfasına tıklayınız.

 vipfal.com okDesteğiniz ve www.vipfal.com 'u kullandığınız için şimdiden teşekkür ederiz.