Duyurular | VipFal.com
DUYURULAR
Evde Kal, Mutlu Kal ( Çok Özel İndirimli Fal Kamapanyası )
CoronaVirüs nedeniyle evde kaldığımız şu dönemde tüm üyelerimize ekstra bir avantaj sunmak istiyoruz. VipFal üye girişi yapın ve önce fal sonra falcı seçerek fal formunu doldurunuz. Fal ödeme ekranındaki indirim kodu alanına evdekal yazarak indirimi alabilir ve ödemenizi güvenli kredi kartı sistemimizle yapabilirsiniz.
Devamını Oku...
2017 Yılında VipFal'da Yeni Özellikler Geldi
2017 yılına hızlı bir giriş yaparak üyelerimizden ve falcılarımızdan gelen talepleri değerlendirdik.
Devamını Oku...
Gerçek Fal ve Gerçek Üye Yorumları
Hergün falcılarımız size özel gerçek fal yorumluyorlar. Siz değerli üyelerimizin %100 memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Sizin değerli yorumlarınıza VipFal üzerinden ve sosyal medya üzerinden yer veriyoruz.
Devamını Oku...
Paypal Ödeme Bilgilendirme
Paypal firması Türkiye'den çekildiği için 06.06.2016 itibariyle paypal üzerinden ödeme tahsil edemiyoruz. Üyelerimiz Kredi kartı ile sitemiz üzerinden güvenle ödeme yapabilirler.
Devamını Oku...
35,00 TL FAL KREDİSİ HEDİYE
Buradaki adresimizde yer alan 3 fal paketinden GOLD PAKET hafta sonuna kadar 20 TL yerine 35,00 TL hediyeli olarak sunulmaktadır.
Devamını Oku...
Anneler Gününe Özel Fal Paketi
Tüm annelerimizin anneler gününü en içten dileklerimizle kutlarız. Anneler gününe özel oluşturduğumuz fal paketi hediyemizle annenizin hediyesinin 10 TL si bizden. Üstelik her kapattığınız falda annenizi fal baktırmakla yormanıza da gönlümüz razı olmadı.
Devamını Oku...
VipFal Yeni Özellik ve Güncel İçerikleri Gördünüz mü?
Son dönemde aktif edilen yeni özellikler ve içeriklerimizden en çok ilgi görenleri tek bir duyuru sayfasında topladık. Detaylı inceleyebilir ve faydalanabilirsiniz.
Devamını Oku...
Canlı Fal Online Katılım Butonu Aktif Edildi
Canlı fal gönderen üyelerimize falcı katıldığında, üyeninde katılması için e-mail ile katılım linki gönderiliyordu. Şİmdi bu işlem aynı mantıkda devam ederken CEVAP BEKLEYEN FALLARIM kısmına özel buton eklendi.
Devamını Oku...
Fal 6.99 TL
Havuz falcısıyla fal baktırmak sadece 6,99 TL. Daha önce fal baktırmaktan çekinenler, indirimli fal baktırmayı sevenler ve yorumcunun bile şansa kalmasını isteyenlere özel havuz falcısı.
Devamını Oku...
VipFal Üye İşlemleri Sayfaları
VipFal üyelik girişi yaparken yada yeni üye olurken veya giriş bilgilerinizi unuttuysanız şifrenizi öğrenmek istersen popup üzerinden işlem yaptırır ancak bazen tarayıcılar popup pencereleri engelleyebilir yada kullanıcı popup kullanmak istemeyebilir.
Devamını Oku...
Havuz Falcısı ve 14 Şubat Sevgililer Günü Kampanyası
Havuz Falcısı ve 14 Şubat Sevgililer Günü Kampanyamıza yoğun katılım gösteren tüm üyelerimize sonsuz teşekkür ediyoruz.
Devamını Oku...
Casper Via T27 Kampanyası
VipFal tüm üyelerine Casper Via T27 kazanma şansı sunuyor. Ücretsiz üye ol ve 1 çekiliş hakkı kazan üstelik her fal başvurun ekstra bir çekiliş hakkı sağlasın.
Devamını Oku...
1 -