Yemek Sepeti ve VipFal Ortak Kampanyası | VipFal.com

Yemek Sepeti VipFal Ortak Kampanyası

Yemek Sepeti Fal Paketi Kampanyası Sona Erdi Yemeksepeti.com ve Vipfal.com ortak kampanyası 01.03.2016 itibariyle son bulmuştur. Bu süreçte kampanyaya katılan üyelerimize ve bize destek olan Yemek Sepeti ailesine sonsuz teşekkür ediyoruz.

Yemeksepeti.com ve Vipfal.com ortak kampanyası 05.11.2015 tarihi ve sonrasında VipFal sitesine üye olanları ve yemek sepeti üzerinden sipariş veren tüm yemek sepeti üyelerini kapsamaktadır.

Bu kampanya ile 25,00 TL değerindeki "Yemek Sepeti Fal Paketi" satın aldığınızda anında hesabınıza ekstra 25,00 TL hediye fal kredisiyle beraber toplam 50,00 TL kredi yüklenir. Kredinizi otomatik olarak www.vipfal.com üzerinden kullanabilirsiniz.

Vip Fal ve Yemek Sepeti Ortak Kampanyası

Yemek Sepeti üzerinden sipariş sonrası ekrana gelen yukarıdaki gibi ekran görüntüsüne erişebilirsiniz. Burada VipFal tercih eden her VipFal yeni üyesi** 25,00 TL fal kredisi kazanma hakkına sahip olur. Bu hakkı kazananlara her pazartesi günü yemek sepeti tarafından yapılan çekiliş ile e-mail olarak bir kod gönderilir. 

vipfal yemek sepeti fal paketi kampanyası

E-mail ile gelen kodu kullanmak için ilk olarak VipFal sitesine ücretsiz üye olmalısınız. Daha sonra https://www.vipfal.com/paketler.html adresi üzerindeki "Yemek Sepeti" isimli fal paketini satın alınız. Satın alma işleminiz onaylandığı anda kredinize 50,00 TL yüklenmiş olacaktır. E-mail ile gelen fal kodunu sipariş aşamasında açıklama alanına yada http://www.vipfal.com/iletisim.html adresteki iletişim formu aracılıyla yukarıdaki tüm işlemleri yaptıktan sonra gönderebilirsiniz.

Afiyetle yemeğinizi yedikten sonra Türk kahvenizi de içebilir ve Online Fal hizmetiyle Türk kahvesi keyfinizi tatlandırabilirsiniz.


* Bu duyuruda belirtilen ve görsellerde yer alan markaların VipFal ile direkt olarak hiçbir alakası yoktur. Markalar sahiplerine ve ilgili şirketlere aittir. Ekran görüntüsü yemek sepeti üzerinden sipariş verildikten sonra ekrana gelen ve her yemeksepeti sipariş verenin görebileceği bir ekran görüntüsüdür.

** 05.11.2015 tarihinden sonra üye olanlar bu kampanyadan faydalanabilir. Bu tarihten önceki üyeler yararlanamaz ve bu tarihten önce üye olup da daha sonra mükerrer üyelik yapıldığında kampanyadan faydalanılamaz. Kampanyadan sadece 1 kere faydalanabilir.


 
Eklenme Tarihi : 11/7/2015 2:38:54 PM

Yorumlar
OYA A.   -   12/10/2017
Sizi seciyorum
Mehtap K.   -   11/8/2015
Bende istiyorum bundan :)
Leyla   -   11/7/2015
Ben iki kere yemek sepetinden sipariş verdim ve sizi seçtim, umarım bana kod iki kere gelir.
Yorum Yap
Yorum ile beraber Vipfal.Com üyeliğiniz açılsın mı?