Evde Kal, Mutlu Kal ( Çok Özel İndirimli Fal Kamapanyası ) | VipFal.com
Ücretsiz Üye Olarak Hızlı ve Güvenli Fal Baktırabilirsiniz.
Kod:10317

Evde Kal, Mutlu Kal ( Çok Özel İndirimli Fal Kamapanyası )

CoronaVirüs nedeniyle evde kaldığımız şu dönemde tüm üyelerimize ekstra bir avantaj sunmak istiyoruz. Bu avantajla indirimli fal baktırabilirsiniz.

Özel İndirim Kodu: evdekal

Evde Kal, Mutlu Kal ( İndirimli Fal Sistesi )

» İndirim Oranı: Her gün indirim oranı değişmektedir. Günlük sürpriz indirim oranlarıyla sizi şaşırtıyoruz.

» Nasıl Kullanırım: VipFal üye girişi yapın ve önce fal sonra falcı seçerek fal formunu doldurunuz. Fal ödeme ekranındaki indirim kodu alanına evdekal yazarak indirimi alabilir ve ödemenizi güvenli kredi kartı sistemimizle yapabilirsiniz.

İndirimli Fal Kampanyası

» Şifremi Unuttum: Kullanıcı adınız e-mail adresinizdir. Şifrenizi bilmiyorsanız info@vipfal.com adresine "şifre" yazmanız yeterlidir.

 
» İndirim Süresi Nedir: Vip Fal üyelerine yeni kampanyaları ulaştırmaya devam ediyoruz. evdekal kampanyası en çok indirim oranı sunan kampanya olacaktır. Geçerliliği ise bu e-maili okuduğunuz andan itibaren 48 saat geçerli olacaktır.

» Geçerli Fal Türleri: Kahve Falı ve Tarot Falı gibi tüm fallarda, falcılarda ve canlı fal veya yazılı fal gibi tüm fal bakım türlerinde geçerlidir.

Gerçek ve Canlı Fal Baktır 
Eklenme Tarihi : 3/29/2020 9:11:58 AM

Yorumlar
Selin K.   -   3/29/2020
Tüm emekçilere teşekkürler.
Cevap: Biz teşekkür ederiz efendim. www.vipfal.com üzerinden ücretli olarak fal baktırabilirsiniz. Önce fal seçiyor sonra falcı seçiyor ve son aşamada ödeme işlemini tamamlıyorsunuz. Üye olarak fal bakımlarınızda özel avantaj ve indirimlerden faydalanabilirsiniz.
Yorum Yap
Yorum ile beraber Vipfal.Com üyeliğiniz açılsın mı?