2017 Yılında VipFal'da Yeni Özellikler Geldi | VipFal.com

2017 Yılında VipFal'da Yeni Özellikler Geldi

Bir süre önce FAL SİL özelliği ve gönderilen fal için ÜCRETSİZ FAL SORUSU sistemi oluşturmuştuk. Bu sistemlere bazı yeni özellikler getirdik.

ücretsiz fal sorusu

Fal Sorusu Özelliğine 48 Saat Süresi:
Üye tarafından gönderilen fal, falcı tarafından yorumlanır. Falcılarımızdan gelen talep üzerine falın yorumlanma tarihinden itibaren üyeye 48 saat içerisinde YORUM + SORU hakkı tanımlandı.

Bu özelliğin getirilmesindeki amaç; bazen üye falı görüntülüyor, okuyor ancak bazen herhangi bir işlem yapmadan sayfadan çıkabiliyor. Aradan belirli bir süre geçtikten sonra fal için soru soruyor. Bu durumda falcımız konuyu unutmuş ve baktığı fal ile ilgili sıcak duyguları kaybolmuş olabiliyor. 

Falcının duyguları henüz taze iken sorulara cevap vermesi en doğrusu olacağı için üyelerimizin 48 saat içinde yorum yazma ve soru sorma hakkı tanımlandı. Bu süreden sonra sistem yorum ve ücretsiz soru alanını kapatmaktadır.

Fal Sil Özelliğine Revize Yapıldı:
Üyelerimiz, gönderdikleri falları site üzerinden görüntüleyebilir ve fal detayının en altında fal sil butonu yer alır.

Fal Sil Özelliği Revize Edildi

Buradaki "Fal Sil Falı Sistemden Tamamen Sil" butonuna tıklandığında ekranda falın komple silineceğine dair uyarı geliyor ve uyarıya onay verdiğinizde fal siliniyor. Bazı üyelerimizden gelen bilgi şu yönde oldu; henüz fal, falcı tarafından yorumlanmamış durumdayken butona tıklanmış ve fal silinmiş. Bu tip sıkıntılar yaşamamak için, fal cevabı ekrana gelmeden ve üye tarafından okunmadan "Fal Sil Falı Sistemden Tamamen Silbutonu asla aktif olmayacak ve ekrana "Cevaplanmayan Fal Silinemez" uyarısı verecek şekilde revize edili.

İyi fallar dileriz.

 
Eklenme Tarihi : 1/6/2017 7:40:30 PM

Yorumlar
Kayıtlı Yorum Bulunamadı. İlk Yorumu Yapmak İçin Formu Doldurabilirsiniz.
Yorum Yap
Yorum ile beraber Vipfal.Com üyeliğiniz açılsın mı?
X