Rüya Tabirleri, rüyada gördüklerinizin anlamı | VipFal.com
Ücretsiz Üye Olarak Hızlı ve Güvenli Fal Baktırabilirsiniz.
Kod:87408
BLOG / Rüya Tabiri
Rüya Tabiri
Rüyada Bağırıp Çağırmak Ne Anlama Gelir
Eğer rüyanızda bağırıp çağırmak gibi şeyler görüyorsanız bu sizin içinizde olan şeyleri dışarı atacağınızı göstermek olup gerçek hayatta yaşadığınız şeylerden çok fazla etkilendiğiniz anlamına gelmektedir.
Devamını Oku...
Rüya Tabiri
Rüyada Akrep Görmek Ne Anlama Gelir
Rüya akrep görmek kötü kişiye işaret edilmekte olup rüyayı gören kişi için zayıf, dini inanışı zayıf olan, dedikodu gibi özellikleri ve kişilik iyi olmayan kişiler için geçerlidir.
Devamını Oku...
Rüya Tabiri
Rüyada Akrabaları Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Akrabaları Görmek Ne Anlama Gelir öğrenmek için hemen vipfal ücretsiz rüya bloğunu inceleyebilir ya da gerçek bir rüya tabiri için online olarak rüyanızı vipfal falcılarına gönderebilirniz.
Devamını Oku...
Rüya Tabiri
Rüyada Akbaba Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Akbaba görmek kötüye işaret eden bir rüyadır. Daha çok rüyalarda akbaba bir çok şekilde çıkmakta olup bunların çoğu kötüye işaret eder. Özellikle akbaba görülmesi harbe gidecek ise o kişinin harpte yaralanacağına veya gazi olacağına da işaret etmektedir.
Devamını Oku...
Rüya Tabiri
Rüyada Ahiret Gününü Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada görünen şeyler aslında bazen bize uyarı niteliğindedir. Özellikle rüyada ahiret günü gibi önemli bir işaret ciddi analiz edilip yorumlanmalıdır.
Devamını Oku...
Rüya Tabiri
Rüyada Açık Mezar Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada açık mezar görmek bir çok anlamda yorumlanabilir. Ancak hepsinin kesiştiği nokta ise uğursuzluk ve başarısızlık anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişi hayatında yapacağı seçimlerde yanlış kararlar vereceği ve bunun sonucunda başarısızlıkla sonuçlanacağı anlamına gelmektedir.
Devamını Oku...