ASTROLOJİ NEDİR | VipFal.com

ASTROLOJİ NEDİR?

Önce astroloji nedir? Ona bir bakalım. Astroloji; gök cisimlerinin canlı ve cansız varlıklar üzerindeki etkilerini araştıran bir bilimdir..İnsanoğlunun ilgilendiği en eski ilimler arasındadır.

Astroloji;evrende uyum ve simetrinin var olduğunu ayrıca herkesin bu uyum ve simetrinin bir parçasını oluşturduğunu öğretir.

Astroloji Nedir

Bu yüzden astrolojiyi hayatı açıklamaya yardım eden bir felsefe gibi düşünmeli ve onun kehanette bulunan bir sanat yada bilim olmadığını idrak etmelisiniz.Astrolojinin amacı bize olanlar için gezegenleri suçlamak değil, aksine gezegenlerle ilgili belirtiler yardımıyla kendimiz hakkında birşeyler öğrenmektir..Kendimizi açıkça gördüğümüz zaman yeni özelliklerimizi kolayca keşfedebilir,ve hayatımızı daha dolu dolu ,daha amaçlı,daha yaratıcı hale getirebiliriz.

Astroloji Yorumları

ASTROLOJİ BİR SANATTIR
Hayatımızda gelişen olayların gidişatı hakkında içgüdüsel olarak hepimiz bilgi sahibi olmak isteriz.Böylece bu konularda elimizden geldiğince önlemci olmaya ve geleceğe dönük isabetli kararlar almaya çalışırız..Bu bağlamda astrolojik öngörüler bize çok yardımcı olmaktadır kuşkusuz.Astroloji nasıl bir yolda ilerlediğimizi,önümüzde neler olduğunu,başarı ve başarısızlık zamanlarını ve en önemlisi girişimde bulunmak  için en uygun zamanları tespit etmemiz için bir yol göstericidir..

Astroloji;herşeyden önce karakterimiz ve kaderimizle ilgili nesnel bir kavrayış sağlar.Astroloji doğru bir şekilde yorumlandığında,kişisel potansiyellerimizden en iyi şekilde nasıl faydalanacağımızı,hayatımızın genel gidişatını,olası zorluklardan nasıl ve ne dereceye kadar kaçınabileceğimizi görmemize yardımcı olur..Kişisel olgunluğa ulaşmak için hangi yollardan geçmemiz gerektiğini,anlamamızı sağlar.

Sadece kişisel açıdan değil,hayatımızdaki diğer kişiler ,çevresel ve bizim dışımızda gelişen faktörler açısından da bilgi verir..Astroloji haritalarından elde edeceğimiz bilgi;Kim olduğumuzu?,Niçin var olduğumuzu?Hayattaki misyon ve hedeflerimizin neler olduğunu? anlamamızı sağlar.

Astroloji Bakımı Nasıl Yapılır

Böylece de hem kusurlarımızın farkına varır,ve bağışlayıcı oluruz,hemde becerilerimizden daha iyi faydalanabilme avantajı sağlarız..Kendimize yönelik gerçekçi bir bakış kazanma ve başkalarını anlama yeteneğimiz,en ideal şekliyle astroloji haritaları üzerinde çalışılmasıyla mümkün olur..Tamda bu yüzden,hayatla organik ve koparılamaz bir bağa sahip olduğu için,Astroloji hayatın ta kendisidir..Ve nasıl ki hayatı yaşamak ve anlamaya çalışmak adeta bir edim gibiyse,aynı şekilde 

Astrolojide bir sanattır
Hepimiz gezegenleri biliriz;Venüs güzelliktir,Mars savaştır,Satürn sınırlamalardır..Oysa bunlar gezegenlerin sadece genelgeçer anlamlarıdır..Belli bir astroloji haritasında ise,o kişinin hayatına,özel olayları,kişileri temsil eden ve bu sayede hayatının fotoğrafını çekebilmemizi sağlayan birer astrolojik göstergeye dönüşürler.

Astroloji Bakımı

Astroloji bakımı;özel teknik ve yöntemlerle saptanır. Bizi harita sahibinin ömrü boyunca parasal durumunun nasıl seyredeceği,hangi mesleklerde başarılı olacağı,hangi hastalıklara yatkınlık taşıdığı,evlenip evlenemeyeceği,evleneceği kişinin genel özellikleri gibi konulara ilişkin soruların yanıtlarını tespit etmek mümkündür..Kısaca astrolojiyi size tanımlamaya çalıştım.Sizde şayet geçmiş vede geleceğiniz hakkında tam bir bilimsel çalışma isterseniz ;doğru adrestesiniz..

Yazının tüm hakları CAROLİNCE 'YE AİTTİR.. SAYGILARIMLA...


 
Ekleyen : Carolin     Kategori : Astroloji    Eklenme Tarihi : 10/11/2016 4:42:01 PM     Görüntülenme Sayısı : 18809

Yorumlar
Kayıtlı Yorum Bulunamadı. İlk Yorumu Yapmak İçin Formu Doldurabilirsiniz.
Yorum Yap
60580
Yorum ile beraber Vipfal.Com üyeliğiniz açılsın mı?
X