Falcı Fetullah Gece Falında | VipFal.com

Gece Falı İçin Sizleri Bekliyorum

FALLARINIZI YORUMLAMAK İÇİN SABAHA KADAR MÜSAİTİM,GENEL OLARAK RUHANİ BAKIMLARIMLA GECELERİ SU FALI ,AYNA FALI,TAROT,KATİNA ,AŞK KAHVE FALI İLE SİZLERLEYİM FALLARINIZI SIRAYA GÖRE BEKLETMEDEN YORUMLAMAYA ÇALIŞIYORUM.

Fetullah TANRIKULU

GELECEĞİ GÖRMEK SABIR İŞİDİR, NET VE KESİN SONUÇLAR ELDE ETMEK İÇİN,YÜKSEK VE DOĞRU ENERJİYLE BİRAZ BEKLEMEK GEREKİYOR,ELİMDEN GELDİĞİNCE HER BİRİNİZİ BEKLETMEMEYE ÇALIŞACAĞIM.

AŞK ANALİZİ, İŞ ANALİZİ KİŞİLİK ANALİZİ,ZAMAN TARİH ANALİZİ ,KÖTÜ ENERJİ ETKİLERİ MADDİ MANEVİ TÜM SORUN VE SORULARINIZ İÇİN VİP FALDA FAL SENSIMA SİZLERİ BEKLİYORUM, ŞİMDİDEN SEANSIMA HOŞ GELDİNİZ....

 
Ekleyen : Fethullah TANRIKULU     Kategori : Diğer    Eklenme Tarihi : 7/15/2016 2:32:46 PM     Görüntülenme Sayısı : 5027

Yorumlar
PINAR S.   -   1/12/2017
size fal baktırmak çok istiyorum ama fiyat olarak yüksek gibi :(
CEVAP: Fetullah hocanın fal fiyatları diğer falcılara göre farklıdır ancak bakılan fallar değerlendirildiğinde asla yüksek değildir. VipFal içinde 9 TL den başlayan fiyatlarla fal bakılmaktadır. Henüz 10 fal bakan ile 10.000 fal bakan falcıları eşit şekilde fiyatlandırmak haksızlık olacaktır.
şermin   -   9/11/2016
param yok hocam tek soru sorabilir miyim.
CEVAP: Tek soru ve ücretsiz fal için MELEK FALI gönderebilirsiniz.
Volkan A.   -   8/23/2016
Fethullah hocam evet dediklerini aynen yaşadım,hala bu durumdan çıkamadım,verdiğiniz duaları muhakak yapacağım ben dediklerinizin gerçekleşeceği inancındayım, Allah her konuda yardımcınız olsun yine ziyaretinize geleceğim.
Yorum Yap
32666
Yorum ile beraber Vipfal.Com üyeliğiniz açılsın mı?
X