En iyi fal sitesi hangisi | VipFal.com
Ücretsiz Üye Olarak Hızlı ve Güvenli Fal Baktırabilirsiniz.
Kod:59536

En iyi fal sitesi hangisi

En iyi fal sitesi hangisi ? Bu sorunun cevabını vipfal sitesi üzerinden vip++ falcılara fal baktıran değerli üyelerimiz dışındaki herkes merak ediyor. Üyelerimiz merak etmiyor çünkü en iyi fal sitesinin hangisi olduğunu çok iyi biliyorlar: VipFal.com

Günlük 1250+ fal sayısını aşan vipfal üyeleri en iyi fal sitesi nin vipfal olduğunu çok iyi biliyorlar.
en iyi fal sitesi hangisi
Vipfal olarak 5 önemli unsura çok güveniliyoruz:
 1.: Falcılarımız; Vipfal falcısı olmak diğer fal sitelerine göre çok zordur.  Baktırları tüm fallarla ilgili 3 farklı özel vipfal testinden geçerler ve sonrasında ikinci aşamaya geçerler. Bu aşamada ise yine farklı kriterler aranır ve en sonunda onaylandıklarında vip falcı olmaya hak kazanırlar. Farkındaysanız vipfal üzerinden standart falcı yoktur. Tüm falcıların ilk statüsü VİP statüsünde olup daha sonra yine becerileri, aldıkları olumlu yorumlarla vip+ ve en üst seviye olan vip++ seviyesine yükselebilirler.

vipfal müşteri hizmetleri

 2.: Müşteri Hizmetleri: Vipfal tüm üyeleriyle ve falcılarıyla daime sıcak temas içerisindedir. Üyelerimizden gelen olumlu yada olumsuz fal yorumları, şikayetler, geri bildirimler vipfal müşteri hizmetleri tarafından mutlaka değerlendirilir ve istisnasız %100 müşteri memnuniyeti sağlamak adına geri dönüş yapılır. Bu unsur üyelerle vipfal arasında olduğu gibi falcılarla vipfal arasında da aynı sıcaklıktadır.

 3.: Vipfal Yazılım: Vipfal yazılımı özel olarak oluşturuldu. Ayrıca tüm falcı ve üyelerin geri bildirimleriyle sürekli geliştirilmektedir. Bu sayede %100 müşteri memnuniyeti sağlamak ve en iyi fal sitesi ünvanını hak etmek için sürekli gelişim gösteriyoruz.

 4.: Vipfal Fal Fiyatları: Biliyoruz ki tüm dünya bedava fal baktırmak ister. Ancak vipfal olarak sizlere bedava fal baktırdığımızda, fallara gerçek falcılar cevap verdiği için falcılara kim ödeme yapacak? Ancak yazılımsal bir işlemle bakılan fallarda ücret talep etmeden ücretsiz fal imkanı sağlarız ve bunlardan biri de Melek Falı olarak vipfal hizmetleri arasında yer almaktadır. Gerçek falcıların baktığı diğer fallarımız ücretlidir ancak fal paketlerimiz ve özel oluşturduğumuz fal kampanyaları sayesinde  1TL karşılığında bile fal baktırabileceğiniz gibi diğer zamanlarda ise standart falların 9,90 TL gibi çok çok fiyatlarla başlatıldığını belirtmek isteriz. Tabiki falcının kabiliyeti ve statüsü ile baktığı fal türüne göre fiyatlar değişir. En iyi vipfal için bizler her zaman vip++ statüyü tavsiye ederiz.

Vipfal ödeme kolaylığı

 5.: Ödeme Kolaylığı: Neredeyse gazoz kapağı ile ödeme imkanı sağlayacağız. Vipfal üzerinden Güvenli şekilde kredi kartınızla, dünyanın en büyük ödeme alt yapısı sağlayan paypal üzerinden kredi kartı yada kredinizle, havale/eft ve cep telefonlarınızdan mobil ödeme ile ödemelerinizi güvenle yapabilirsiniz. Tüm işlemler direkt olarak bankaya yönlendirilerek yapılır.

vipfal güvenlik sistemi

 5.: Güvelik: Vipfal üyeliğinizi açtınız ve sonra silmek istiyorsanız bir e-mail gödnermeniz yeterli. Bir fal baktırdınız ve bu falımızın türü aşk falı. Sonra fotoların sistemden silinmesini istediniz, bir mail göndermeniz yeterli. Ömür boyu internet ortamında kalmaz ve anında işleminiz yapılır. Herhangi bir fal baktırdınız ve sonrasında bu falı başkalarının okumasını istemiyorsunuz. Fala bakın falcı ile sadece falı yorumlarken görür, sonrasında asla göremez. Ayrıca vipfal müşteri hizmetleri editörleri falları görüntüleyemez. Sadece destek sağlar. Güvenlik bizim için çok önemlidir. Bu konuda için rahat olsun.

 
Kategori : Nasıl Bakılır    Eklenme Tarihi : 2/24/2016 9:15:39 PM     Görüntülenme Sayısı : 6470

Yorumlar
Aygül İ.   -   3/16/2016
10.03.2016 tarihinde Fethullah Tanrıkulu na su fali baktirmak için size kredi kartimla 50 tl ödeme yaptım. Fal sonucum hala gelmedi.Lutfen ilgilenirmisiniz. CEVAP: info@vipfal.com adresine ödeme tarihi +ödeme miktarı + ödeme yöntemi (paypal/kredi kartı) bilgilerini göndermeniz yeterlidir.
hakan   -   3/3/2016
Fal baktırmamm lazımm.
CEVAP: Fallarınızı www.vipfal.com üzerinden önce fal ve sonra falcı seçerek gönderiyorsunuz.
Yorum Yap
13861
Yorum ile beraber Vipfal.Com üyeliğiniz açılsın mı?