Rüyada Ahiret Gününü Görmek Ne Anlama Gelir | VipFal.com

Rüyada Ahiret Gününü Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyalarda ahiret gününü gören kişiler öncelikle kalbi temiz, iyi niyetli ve inancı sağlam kişilerdir. Bu kişiler dünya hayatında bir şeyi almak isteyip maddi anlamda karşılayamadığı gibi durumlarda bunlara erişebileceğini anlamına gelmektedir.

Rüyada Ahiret Gününü Görmek Ne Anlama Gelir

Daha çok olarak maddi veya manevi anlamda bir şey istediğinde onu elde edememiş olması bunun ilerde ona sahip olacağı anlamına gelmektedir. Rüyasında ahiret gününü gören kişilerin ayrıca dünya hayatında ve ahiret hayatında zorluklar ile karşılaşmayacağını ve zorluk çekmeyeceğinin de anlamına gelmektedir.

Bu rüya tamamen iyi anlamda yorumlanmakta olup ahiret gününü hangi anlamda görseniz bile bu sizin iyi kalbi ve inanışlı biri olup ahireti düşündüğünüz anlamına da gelmektedir. 

Tabiki rüyayı gördüğünüz saat aralığı gündüz mü, gece mi? Ve ciddi bir tramva sonrası mı gördünüz, sabah çalar saatiniz sizi uyandırmak istedi siz ertele yaptınız ve daha sonra yarı uyur durumda mı gördünüz? Bu tip değişkenler rüyanızın anlamını etkilemektedir. 
Ekleyen : Emre Fuat YILDIZOĞLU     Kategori : Rüya Tabiri    Eklenme Tarihi : 11/9/2015 8:28:07 PM     Görüntülenme Sayısı : 6422

Yorumlar
Kayıtlı Yorum Bulunamadı. İlk Yorumu Yapmak İçin Formu Doldurabilirsiniz.
Yorum Yap
22232
Yorum ile beraber Vipfal.Com üyeliğiniz açılsın mı?