8 Mart Kadınlar Günü Canlı Fal Kampanyası | VipFal.com
Ücretsiz Üye Olarak Hızlı ve Güvenli Fal Baktırabilirsiniz.
Kod:39845

8 Mart Kadınlar Günü Canlı Fal Kampanyası


HAYATI GÜZELLEŞTİREN KADINLARA, BUGÜN BİZ GÜZELLİK YAPIYORUZ.
%88 İndirimli Canlı Fal Baktırmaya Ne Dersiniz?

8 Mart Kadınlar Günü Canlı Fal Kampanyası

Tüm kadınların dünya kadınlar gününü gönülden kutlar ve bu özel günü daha özel hale getirmek için manidar bir indirim oranı belirledik. Keşke mart ayının 9'u dünya kadınlar günü olsaydı, %99 indirim sağlamış olurduk. 😄 8 Mart olduğu için %8 değil, %88 İndirim sunuyoruz. Tüm fal bakımlarında geçerlidir. 

%88 İndirimli Falİndirim 7 Mart 2021 00:01 itibari ile başladı ve 8 Mart 2021 23.59 tarihine kadar devam edecektir. Uzatılmayacak çok özel bir kampanyadır. Tüm fal seven üyelerimizi bekliyoruz.

İndirim oranımız sadece dünyayı güzelleştiren kadınlar için değil tüm üyelerimiz için geçerlidir. Dünya adamlar günü olmadığı için, dünyayı güzelleştiren kadınlar, fal sevenlerinde dünyasını bu vesileyle güzelleştirmiş oldu.

%88 indirimden faydalanmak için üye girişi yaptıktan sonra tüm fal ve falcılarda geçerli olduğu için baktırmak istediğiniz fal türünü seçmelisiniz. Fal seçtiğinizde ekranda seçtiğiniz fallara bakan falcılar gelecektir. Ekrana gelen falcılardan size uygun olan falcının yanındaki Yazılı Fal veya Canlı Fal Baktır butonuna tıklayarak fal formunu doldurunuz.

Son aşama olan ödeme aşamasında aşağıdaki % 88 İndirim sağlayan kodu girerek anında indirime erişebilir ve ödemenizi kredi kartı ile tamamladığınızda indirimden faydalanmış olursunuz. Sadece 880 üyemizin faydalanacağı bu kampanyada bir üyemiz her gün maksimum 8 kere %88 indirimli fal baktırabilir.  Belli ki VipFal olarak 8 rakamını seviyoruz. 😄
FAL
 %88 İndirimli Fal Kodu:
     
8mart

VipFal Güvenli Ödeme
VipFal, dünyanın en iyi güvenli kredi kartı ile ödeme imkanı sunar. 3D Secure güvenli ödeme sistemiyle, tüm kredi kartlarınızla güvenli alım yapabilirsiniz. Kredi kartına ek olarak havale ile ödeme yapabilirsiniz. İndirim kodu sadece kredi kartı ile ödemelerde geçerli olup, havale ile indirimli fal almak için Fal Paketi satın alabilirsiniz.

Güvenli Kartla Ödeme 
Kategori : Diğer    Eklenme Tarihi : 3/7/2021 12:06:55 AM     Görüntülenme Sayısı : 6123

Yorumlar
Kayıtlı Yorum Bulunamadı. İlk Yorumu Yapmak İçin Formu Doldurabilirsiniz.
Yorum Yap
42977
Yorum ile beraber Vipfal.Com üyeliğiniz açılsın mı?