FAL NEDİR? | VipFal.com
Ücretsiz Üye Olarak Hızlı ve Güvenli Fal Baktırabilirsiniz.
Kod:36561

FAL NEDİR?

FAL NEDİR?

Kehanet ile ilişkilendirilen fal kelimesi, Arapçada “uğurlu şeyleri gösteren simge” anlamını taşır. Dünyanın pek çok yerinde değer verilen fal, gelecek hakkında kehanette bulunma, mevcut durum hakkında bilgi verme ve merak edilenleri yanıtlamak için kullanılan bir araçtır. Fala bakılması için fala bakan kişinin bu konuda yetkin olması gerekir. Kişinin ailesinde fal bakan başkalarının da olması ve telepatik olarak yetkin olması önemlidir.
İnsanlar Neden Fala Baktırır?

İnsanoğlu her zaman geleceği hakkında bilgi sahibi olmak ister. Geleceğine hükmetmek isteyen insanlar çareyi falda bulur. Gerçek falcılar, kişinin bilinmezliğe olan yolculuğunda yol gösterici olarak göre alır. Sembollere ve seslere anlamların yüklendiği falın birçok çeşidi vardır. Bunlar arasında kahve falı, el falı, su falı, ayna falı, aşk falı, el falı gibi seçenekler vardır. Mistik bir sezgi gücü ile insanları yönlendirel falcıların üçüncü göz adı verilen gözleri açıktır. Diğer insanlardan daha iyi hisseden ve elepatik güçleri yüksek olan falcılar, yüz yüze veya gıyabınızda fal bakabilir. Bu sayede sadece kendiniz için değil, çevrenizdekiler için de fal baktırabilrisiniz. Sevgilisinden ayrılanlar, eşinin kendisini aldattığını düşünenler, iş konusunda kendisini talihsiz hissedenler gibi birçok sebep, fal baktırmak için yeterlidir. İnsanlar, gelecekleri veya çevresindekilerin geleceği hakkında merak duyduklarında falı tercih ederler. Online olarak baktırabileceğiniz VIP Fal’da Türkiye’nin alanında en iyi olan falcılarını bir araya getiriyoruz. Bu sayede siz de yola koyularak kilometrelerce mesafe kat etmek zorunda kalmıyorsunuz.
Fallar Astroloji Biliminden İlham Alır

Yıldız falı gibi astrolojiye bağlı olan fallar, astroloji ilminin hareketlerinden ve evrendeki hareketlere bağlı olarak davranış değişikliğine işaret edebilir. Pandül, yıldız haritası, kahve falı gibi birbirinden farklı seçenekleri bulunan fal uygulamalarının bazıları genel, bazıları ise spesifiktir. Örneğin; kahve falında, fincanda ve tabakta görülen figürler yorumlanarak kişinin gemişi, bugünü ve geleceği hakkında fikir verilir. Su falında ise fal baktıran kişiden spesifik bir soru sorması istenir. Ayna falında bu suyun rakamı üçtür. Kişinin taleplerine ve beklentilerine göre değişkenlik gösterebilen falların tamamına web sitemizden ulaşabilir ve eş zamanlı olarak gerçek falcıların yorumlarını dinleyebilirsiniz. Aşk hayatınız mı çalkantılı yoksa kısmetsizlikten mı yakınıyorsunuz? Sevgiliniz sizi terk mi etti, yeni sevgilisiyle arası nasıl? Tüm bu soruların ve daha fazlasının yanıtını bulabileceğiniz fallarla kendinize dahi söylemekten çekindiğiniz gerçeklerle yüzleşebilirsiniz.
Fal Kişiyi Okuma Sanatıdır

Fal, bir kişiyi okuma sanatıdır. Bu kişi kendiniz de olabilirsiniz bir başkası da... Kimin hakkında fal baktırmak istiyorsanız o kişinin gıybaında fal baktırabilirsiniz. Kişinin mevcut durumu hakkında en temel bilgileri verebilen fallar, bu sayede gelecek hakkındaki yorumlarınızı çok daha sağlıklı bir şekilde yapmanıza izin verir. Günün her saatinde, haftanın her günü ve dünyanın her yerınden fal baktırabilir ve istediğiniz zaman psikolojik olarak da rahatayabilirsiniz. Kişinin ruh haline iyi geldiği bilinen fallar ile mevcuttaki durum hakkında bilgi alarak yolunuzu çok daha doğru bir şekilde çizme imkanına sahip olursunuz. Fal baktıran kişiye bir nevi rehberlik eden falcılarımız, öznesi olduğunuz hayat yolculuğundaki gerçeklerle yüzleşmenizi sağlıyor. İnanlar, inanmayanlar ve fal tutkunları olarak üç ay şekilde karegorilendirebileceğimiz insanların tamamının severek tercih ettiği VIP Fal’da beklentilerinizi en üst düzeyden karşılayacaksınız. Gelecek hakkında kararsız kaldığınız bir notkada yol gösterici arıyorsanız durum değerlendirmesi yapabileceğiniz falcılarımız ile tanışın. Çok makul fiyatlarla, uzaktan bağlantı yoluyla fal baktırarak yaşamınızda yeni bir sayfa açın. Böylece kararlarınızı verirken hem kendi durumunuzu hem de çevrenizdeki mevcut durumu en iyi şekilde analiz edebilirsiniz.

 
 
Ekleyen : Zeynep ABLA     Kategori : Diğer    Eklenme Tarihi : 12/15/2020 5:22:15 PM     Görüntülenme Sayısı : 2019

Yorumlar
Kayıtlı Yorum Bulunamadı. İlk Yorumu Yapmak İçin Formu Doldurabilirsiniz.
Yorum Yap
51444
Yorum ile beraber Vipfal.Com üyeliğiniz açılsın mı?