ALDATAN KADIN PİŞMAN OLURSA NASIL DAVRANIR? | VipFal.com
Ücretsiz Üye Olarak Hızlı ve Güvenli Fal Baktırabilirsiniz.
Kod:77972

ALDATAN KADIN PİŞMAN OLURSA NASIL DAVRANIR?

ALDATAN KADIN PİŞMAN OLURSA NASIL DAVRANIR?

Kadınlar duygusal varlıklardır. Erkeklerden ilgi ve şefkat beklerler. Tıpkı bir çiçeğin sevildiği gibi sevilmek isterler. Bunun için de karşı taraftan ilgi göremediklerinde büyük bir duygusal boşluğa düşerler. Erkekler genellikle fiziki ihtiyaçlarından dolayı aldatmayı tercih ettiklerini söyleseler de durum kadınlar için aynı değildir. Kadınlar, genellikle duygusal boşluğa düştüklerinde aldatırlar. Bu elde olmayan bir durum değildir. Son derece duygusal olan kadınlar aynı zamanda otokontrolcüdür. Çünkü aldattıkları ortaya çıktıklarında toplumdan görecekleri tepkinin ne olacağını bilirler. Bir erkek aldattığında “erkektir yapar” denir. Ancak bir kadın aldattığında deyim yerindeyse toplumdan afaroz edilir. Bu nedenle kadınlar aldatırken iki kere düşünür ve gerçekten aldatırlarsa ortada ciddi bir problem var demektir.
Kadınların Aldatma Nedenleri

Kadınların eşlerini aldatmaları için belli başlı sebepler vardır. Bunlardan ilki maddiyat ile ilgilidir. Genç ve güzel bir kadın, genç yaşta sevdiği kişiyle evlendi diyelim. Zaman içinde sosyal medya popülerliğini arttırdı, insanların yaşamlarını gördü. Bu hayata imrendi, sonra kendi evine baktı. Eşinden yüzük istedi, alamadı, bunaldı ve duygusal bir çöküntüye girdi. Bir yanda eşlerini ayaklarına güller sererek uyandıran insanlar, diğer yandan pirinç kabarsın da daha fazla yemek çıksın diye niyet eden bir kadın... İstediğini alamayan kadın sosyal medyada kendisi ile iletişime geçmek isteyen diğer insanlarla iletişim kurmaya başlar. Bu insanlardan bazıları küçük hediyelerle kadının gözünü boyar. Bu durum aldatmaya kadar gidebilir. Kadın pişman olduğunda çoğunlukla sorunu kökten çözmeye çalışır. Bu nedenle sevgililik döneminde ardında asla kanıt bırakmaz. Genellikle evli erkeklerle sevgili olur, böylece ayrılmak istediğinde erkeği tehdit edebilecek bir kozu elinde bulundurur.
Duygusal Çöküntü Sebebiyle Aldatma

Evine ilgisiz olan bir erkek, her kadının en son isteyeceği şeydir. İlgisiz bir erkeüin üzerine bir de bebeğin dünyaya gelmesi kadının dünyada tek başına olduğu hissiyatına kapılmasına neden olur. Bu nedenle kadın farklı arayışlar içine girer. Bu durumun da neticesi aldatma ile sonuçlanabilir. Bir barda, kafede veya otobüste dahi tanıştığı bir erkekle konuşmaya başlayabilir. Son yıllarda sosyal medyanın popüler olması, insanları nbu platform üzerinden tanışmasına olanak verdi. Kadın, duygusal çöküntüsünü tamir ettikten sonra sevgilisinden ayrılmak ve eşine dönmek isteyebilir. Pişman olan kadın, sevgilisine kötü davranmaya ve hatta sevgilisini başka bir sevgili ile aldatmaya kadar götürebilir. Bu durum kimi zaman içinden çıkılmaz bir hal alsa da kadınların pişmanlığı strateji oyununa benzer. Pişman olan kadın, eşine güzel görünmek için kendine bakmaya başlar. Her ün evini temizler ve eşinin en sevdiği yemekleri yapar. Eşine her daim yanında olduğunu hissettirmek ister. Normalde verilmeyen ilgi, birdenbire büyük bir yanardağ gibi erkeğin üzerine çöker. Ancak kimi kadın oldukça profesyoneldir. Bu nedenle aldattığını da pişman olduğunu da anlamayabilirsiniz.
Kadınların Çoğu Pişmanlığını Belli Etmez

Kadınlar tüm duyguları içinde yaşayabilecek potansiyele sahiptir. Aldatıp pişman olsa da bu pişmanlığını belli etmeyebilir. Siz işe gitmek için evden çıktığınızda ağlama krizlerine girse de eve geldiğniizde onu saçları yapılı ve makyajlı bir şekilde size gülümserken bulabilirsiniz. Kadınların aldattığını ve pişmanlığını anlamak zordur. Üzerine sayfalar yazılsa da he rkadının olaylara vereceği tepkiler farklıdır. Eğer bir kadın aldatıyorsa toplum baskısını, eşinin tepkisini ve ruhsal durumunda meydana gelebilecek çöküntüyü göze almış demektir. Hem de bu kadın eğer çalışmıyorsa, eşinin kendisinden ayrılması durumunda maddi desteğinin de birden kesileceğinin bilincindedir. Bu nedenle kadınların aldatması demek bir nevi  gemileri yakması demektir. 
 
Ekleyen : 3. Vakit     Kategori : Diğer    Eklenme Tarihi : 12/12/2020 3:19:53 PM     Görüntülenme Sayısı : 14515

Yorumlar
Kayıtlı Yorum Bulunamadı. İlk Yorumu Yapmak İçin Formu Doldurabilirsiniz.
Yorum Yap
38235
Yorum ile beraber Vipfal.Com üyeliğiniz açılsın mı?