ALDATAN ERKEK PİŞMAN OLURSA NASIL DAVRANIR? | VipFal.com
Ücretsiz Üye Olarak Hızlı ve Güvenli Fal Baktırabilirsiniz.
Kod:64779

ALDATAN ERKEK PİŞMAN OLURSA NASIL DAVRANIR?

ALDATAN ERKEK PİŞMAN OLURSA NASIL DAVRANIR?

Aşk kimyasal bir durumdur, geri kalan her şey sevgi ve sadakat ile açıklanabilir. Evlenen eşler, bir süre sonra aşktaki heyecanını yitirebilir. Eşlerden bir taraf kimi durumlarda heyecan aramak kimi durumlarda ise sadece eşini kıskandırmak ve daha çok ilgi görmek için aldatmaya başvurur. Bazı durumlarda ise eş, kendini diğerinden daha düşük bir seviyede konumlandırabilir. Öz güveni sarsılan kişiler kendilerini daha iyi hissetmek için eşlerini aldatabilir. Ancak bu durum sürekli olmayabilir. Eşin aldattıktan sonra pişman olması görülen bir durumdur. Bu durumu anlayabilmeniz için eşinizin bazı hal ve hareketlerine dikkat etmeniz gerekir. 

Tek Gecelik Aldatmalarda Göz Kaçırma

Eğer eşiniz o gece içkiyi fazla kaçırmışsa, arkadaşlarının cesaretlenmesine kurban gitmişse veya büyük bir kavga sonrası kendince size ders vermek isterse sizi aldatabilir. Tek gecelik aldatmalar genellike ya o gün içinde tanışılan bir kişi ile ya da ücret karşılığı birlikte olabileceği bir kişiyle yapılır. Aldatmanın öznesi olan kadın, eşinizi daha önce tanımıyordur. Eşiniz kendisini bekar olarak dahi tanıtabilir. Ancak günün sabahında büyük bir pişmanlık ile uyanır. Bu durum da size kendisini affettirmek isteyecektir. Her şeyden habersiz olan siz, bir hediye veya bir çiçekle kapınıza gelen eşinizin bu güzel sürprizi için sevinebilirsiniz ancak erkenden sevinmemenizi öneririz. Çünkü belki de eşiniz, kırmızı çizginiz olarak saydığınız aldatma konusunu çoktan açmıştır. Siz herşeyden bihaberken eşinizin bulaşıkları yıkadığını ve evi süpürdüğünü görebilirsiniz. Pişmanlığın boyutu yapılan iyilik ile doğru orantılı olabilir. Eğer eşiniz hafta sonu sizi güzel bir tatile götürmek istiyorsa çok pişman olmuş demektir. Yapılan jestlerin kişinin maddi durumu ile doğru orantılı olduğunu da unutmayın.

Uzun Süreli Bir İlişkininin Bitirilmesi Nasıl Yansır?

Eşiniz sizi uzun süredir birisiyle aldatıyor olabilir. Hatta bu kişi sürekli olarak evinize girip çıkan ve kendisinden hiçbir süphe etmediğiniz bir kimse de olabilir Unutmayın ki insanlar genellikle en çok sevdiği ve güvendiği insanlar tarafından yaralanır, çünkü bu insanlar nereden vuracaklarını iyi bilirler. Eşiniz, sevgilisine ayrı bir ev açmış olabilir veya sevgilisinin evinde gününü geçiriyor olabilir. Bu kişi komşunuzsa sizin aldatma durumunu anlamanız daha zor olacaktır. Her ilişkide ihanet eden biri mutlaka olacak diye bir kaide yoktur. Ancak özellikle uzun evliliklerde eşlerin birbirlerini aldatma durumu ortaya çıkar. Siz, ev temizliği, yemek, çocuklar ve işinizle ilgilenirken eşinize zaman ayıramayabilirsiniz. Bu süreç içeriside kendinize de bakamazsanız süslü ve genç bir kız eşinize ilgi gösterdiğinde eşinizin gözü dışarı kayabilir. Genellikle bu kimseler “dünyanın en saf ve masum insanı” olurlar. Ancak bir süre sonra eşiniz sömürüldüğünü hissettiğinde ilişkiyi noktalamak isteyebilr. Bu gibi durumlarda sevgili olan taraf, sizi eşinizle tehdit edebilir. İşte pişmanlık burada başlar. Erkek, ailesinin dağılmaması için bu ilişkiyi sürdürebilir veya her şey ortaya çıkabilir. Bu noktada eşinizin farklı bir şehre taşınma fikirleriyle sık sık karşılaşıyorsanız şüphelenmekte haklısınız. 

Pişman Olan Erkek Süt Dökmüş Kediye Benzer

Aldatan erkek her zaman pişman olmaz. Evinde onu bekleyen cefakar bir eşi veya kendisine sadık bir sevgilisi varken gözü dışarıya kayan bir erkek için pişman olmak affedilmek için yeterli bir sebep değildir. Pişman olan erkek size normalde olduğundan çok daha naif davranır, sık sık empati kurar ve son zamanlarda çok yorulduğunuzu ve onun için verdiğiniz emekler hakkında nutuk atar. Eşinizin günlük yaşamındaki tepkilerinin dışında bir tepki ile karşılaşıyorsanız durumu paranoyaya bağlamadan kontrol altına alabilirsiniz. 
 
Ekleyen : ROZA ABLA     Kategori : Diğer    Eklenme Tarihi : 12/9/2020 4:43:50 PM     Görüntülenme Sayısı : 3495

Yorumlar
Kayıtlı Yorum Bulunamadı. İlk Yorumu Yapmak İçin Formu Doldurabilirsiniz.
Yorum Yap
59423
Yorum ile beraber Vipfal.Com üyeliğiniz açılsın mı?