ALDATAN EŞ NASIL ANLAŞILIR? | VipFal.com
Ücretsiz Üye Olarak Hızlı ve Güvenli Fal Baktırabilirsiniz.
Kod:88636

ALDATAN EŞ NASIL ANLAŞILIR?

ALDATAN EŞ NASIL ANLAŞILIR?

Eşler, evlenecekleri zaman birbirlerine sadık olacağı konusunda söz verirler. Ancak bu sözler bir zaman sonra unutulabilir. Aile içindeki anlaşmazlıklar, kişisel problemler, maddi sıkıntılar ve çok daha fazlası kişinin evinden soğumasına neden olabilir. Bunun yanı sıra kişinin enerjisi ile oynayan kimi büyüler de eşlerin evden soğumasına neden olabilir. Etrafınızdan her şeyiyle mükemmel giden bir ilişkinin bir anda bittiğini sıklıkla duymuşsunuzdur. Her şey aslında mükemmel gitmiyorduk ve kişiyi içten içe yiyen bir duygu vardır. Eşlerden bir tarafın başka birinin etkisi altında kalması, yuvanın dağılmasının kaçınılmaz sonlarından bir tanesidir. Genellikle erkeklerin aldattığı söylense de kadınların bu durumu başarıyla gizleyebildiklerinden şüphe yoktur. Bu nedenle görünen köy, erkeklerin daha fazla aldattığını söylüyor olsa da aslında gerçek rakamların birbirine yakın olduğu yönündedir. 

Aldatan Erkeği Bir Bakışta Tanırsınız

Eğer çok profesyonel bir kişi değilse aldatan erkeği bir bakışta tanımak mümkündür. Eğer erkek kendine her zamankinden daha iyi bakıyor, parfüm kullanmaya başlamış, hal ve hareketlerinde bariz bir değişim varsa aldatmanın habercileri sayılır. Normalde olduğundan daha keyifli görünüyorsa günlük stresini sevgilisinin kollarında atmış olabilir. Nerede olduğu konusunda sorular sorduğunuzda gözlerini kaçırıyorsa ve ses rengi değişiyorsa tehlike çanları çalıyor demektir. Tabii bunlar sadece amatör olan erkekler için geçerlidir. Yalan söyleme konusunda profesyonel olan bir erkeğin konuşmasından, halinden, tavrından hiçbir şey anlamazsınız. Hele ki eşiniz bir iş insanıysa bayi toplantıları, iş görüşmeleri ve çok daha fazla konuyu bahane ederek mesaiye kaldığını söyleyecek ve iş gezilerine çıkacaktır. Rutin hayatını değiştirmeyen eş, bu sayede aldatıldığınızı size hissettirmeyecektir.

Aldatıldığınızı Anlamadığınız Durumlar Olabilir

Aldatıldığınızı anlamadığınız durumlar, genellikle eşinizin sevgilisinin kendi iş yerinde olduğu zamanlardadır. Bu gibi durumlarda iş yerine ziyarette bulunsanız dahi her daim eşinizi çalışırken görebilirsiniz. Eşiniz mevki sahibi biriyse size geçmiş olsun demek isteriz. Çünkü bu gibi durumlarda aldatılan eş hariç herkes durumun farkındadır. Herkes sizin yüzünüze gülerken eşiniz, sevgilisi ile birlikte davetlere katılır, tatillere gider ve sizin ruhunuz bile duymaz. Aldattığını hissettirmeyen profesyonel eşler için fal baktırmayı deneyebilirsiniz. Fallar size gelecekten haber vermez ancak mevcut durumunuz ile ilgili çok önemli bilgiler edinmenizi sağlar. Su falı, aşk falı, isim farlı ve kişiye özel fotoğraflı fallar gibi benzersiz seçenekler arasından tercihte bulunarak eşinizin sizi aldatıp aldatmadığını öğrenebilirsiniz.

Mecvut Aşk Hayatınız ile İlgili Bilgi Alın

Bazen, siz bile içinde bulunduğunuz durum hakkında bilgi sahibi olamayabilirsiniz. Çünkü; insanlar maskelerini takıp sizi kandırmaya devam eder. Siz, mutlu bir evliliğinizin olduğunu düşünürken durum bambaşka bir boyutta olabilir. Bu gibi durumlarla başa çıkabilmek için hem rahatlamak hem de ilişkinizin mevcut durumu hakkında bilgi sahibi olmak adına falları tercih edebilirsiniz. Kişiye özel olarak hazırlanan fallarda online, telefonla veya yüz yüze fal baktırmanız mümkündür. Bu sayede bulunduğunuz her yerden ve günün her saatinde merak ettiğiniz soruların yanıtına ulaşabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi ile aranızdaki problemleri yok etmek ve ilişkinizi lehe döndürmek için mevcut durum tespitinin yapılması oldukça önemlidir. Sevdiklerinizin her daim yanınızda kalmasını istiyorsanız bazı gerçekleri görmezden gelmemelisiniz. Gerçeklerden kaçmak yerine onların üzerine gitmek yapılabilecek en iyi şeydir. Bu süreç, kaçmaktan daha zorlu olsa da sonunda zafer size daha yakın olacaktır. Bin bir emekle büyüttüğünüz ilişkinizi canlandırmak için ve emek verdiğiniz yılların elinizden kayıp gitmemesi için bu savaşa hazır olmalısınız. Eşinizin sizi aldattığından şüpheleniyorsanız şimdi harekete geçin. 
 
Ekleyen : Alkandros     Kategori : Diğer    Eklenme Tarihi : 12/6/2020 6:07:49 PM     Görüntülenme Sayısı : 2523

Yorumlar
Kayıtlı Yorum Bulunamadı. İlk Yorumu Yapmak İçin Formu Doldurabilirsiniz.
Yorum Yap
58100
Yorum ile beraber Vipfal.Com üyeliğiniz açılsın mı?