GÜVENLİ GERÇEK VE CANLI FAL BAKTIRMANIN VIP ADRESİ | VipFal.com
Ücretsiz Üye Olarak Hızlı ve Güvenli Fal Baktırabilirsiniz.
Kod:62597

GÜVENLİ GERÇEK VE CANLI FAL BAKTIRMANIN VIP ADRESİ

GÜVENLİ GERÇEK VE CANLI FAL BAKTIRMANIN VIP ADRESİ 

Fal, insanın ruhani olarak rahatlamasına yardımcı olan ve kişyie yol gösterici olan bir uygulamadır. Farklı yöntemlerle bakılabilen fal çeşitleri onlarcadır. Gerçek fal uzmanları tarafından bakılan fallar, kişinin iç dünyasına yolculuk yapmasına ve kendini yeniden keşfetmesine olanak tanır. Kahve falı gibi kültürümüzün ayrılmaz öğelerinden su falına kadar onlarca fal seçeneği arasından tercihte bulunarak el alan ve ailesinde daha önce falcılık yapan uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm konular hakkında sorularınızın yanıtlanmasını sağlayan fallar sayesinde aşk hayatınızın geleceği hakkında tahminde bulunabilir, eşinizin sizi aldatıp aldatmadığını öğrenebilir veya iş ile ilgili durumunuzu gözlemleyebilrisiniz.Kahve Falı Hem Eğlenceli Hem Heyecan Verici

Kahvenizi içtikten sonra “Keşke bir falcı olsa da kahve falıma baksa!” dediğiniz oldu mu? VIP fal her zaman dileklerinizin gerçeğe dönüştürülmesini sağlıyor. Kahvenizi içtikten sonra fotoğrafını çekerek bize gönderebilir ve gerçek falcılardan eş zamanlı olarak yorumlamalarını isteyebilirsiniz. Falınızın sonuçları otomatik içeriklerle değil, her biri özgün olan falcıların yorumlamaları ile gerçekleşir. Bu sayede her bir kahveniz için farklı bir yorum edinebilrisiniz. 

Tarot Falı ile Dünün, Bugünün ve Geleceğin Bir Arada

Kehanet kartları olarak anılan tarotlar için geçmişinden bugüne uzanan kader yolculuğunda yaşadığın olaylar, mevcut durumu nve geleceğin hakkında fikir edinebilirsin. Farklı yöntemlerle bakılabilen tarot kartları ile gerçek falcılar ile bire bir görüşerek falınıza baktırabilirsiniz. Falcılar ile fal severleri bir arada buluşturan sitemizde, hangi falcının kaç adet fal baktığını görebilir, müsaitlik durumunu kontrol edebilir ve dilediğiniz falın bakılmasını sğalayabilirsiniz. Merak ettiğiniz spesifik soruların da yanıtının verildiği tarot falı için gece başınızı yastıa rahatça koyabileceğiniz, merak ettiğiniz soruları anlamlandırabilirsiniz. 

Aşk Falı ile Fotoğraflı Analiz

Kendi fotoğrafınızı veya ilgilendiğiniz kişinin fotoğrafını sitemize yükleyerek aşk falınıza baktırabilrisiniz. Sitemize yüklene fotoğraflar hiçbir surette üçüncü şahıslarla paylaşılmaz. Kişisel verilerin korunması kanunu kapsamında paylaştığınız bilgiler farklı amaçlarla kullanılmaz. Fotoğrafınızı yükledikten sonra aşk kartınızı seçerek falcımızın yorumlamasını bekleyebilir, aşkınızın geleceği hakkında fikir edinebilirsiniz. Hayatın gerçek anlamı olan aşk ile ilgili merak ettiğiniz her şeyin yanıtını bulacağınız sitemizde sevigliniz veya platonik aşkınız ile ilgili merak ettiklerinizi ve hatta başka biriyle sevgili olan çiftlerin ilişki durumu hakkında bilgi edinebilirsiniz. 
Su Falı ile Nokta Atışı Yapın

Sadece gerçek falcıların bakabildiği su falı ile merak ettiğiniz soruyu sorarak bir figür belirtip, falcının o figürü suda görüp görmediğine bağlı olarak istediğinizin gerçekleşip gerçekleşmeyeceğini anlayabilirsiniz. Son derece özel bir fal olan su falı ile geleceğiniz hakkında en çok merak ettiğiniz soruların yanıtına ulaşabilir ve benliğinizde gerçek bir yolculuğa çıkabilrisiniz. 

El Falı ile Kader Çizginizi İnceletin

Herkesin parmak izi farklı olduğu gibi elinin içindeki izler de farklıdır. Kader çizgisi denilen çizgiler ve yanlarında bulunan çizgiler ile yaşamın hangi yönde evrileceği ile ilgili bilgilere sahip olmak için geç kalmayın. Nitelikli falcılarımızın baktığı el falı ile hem yaşamınızın hangi durumda olduğunu öğrenebilir hem de gelecek planlarınız hakkında yol gösterici ipuçlarına sahip olabilirsiniz. 

Ayna Falı ile Sorularınızın Yanıtını Bulun

Ayna falı ile sorularınızın yanıtını bulabilirsiniz. En değerli fallardan olan ayna falında, alanında uzman olan ve el alan bir falcının sorularınızı gıyabında aynaya sorması ve yanıtları da enerji yoluyla aynadan alması ile olur. Ayna ile telepatik bir şekilde etkileşime geçen kişi, soruların yanıtını sesli olarak alır ve size iletir. 


 
Kategori : Diğer    Eklenme Tarihi : 11/12/2020 2:35:51 PM     Görüntülenme Sayısı : 2081

Yorumlar
Kayıtlı Yorum Bulunamadı. İlk Yorumu Yapmak İçin Formu Doldurabilirsiniz.
Yorum Yap
40090
Yorum ile beraber Vipfal.Com üyeliğiniz açılsın mı?