HAYATINIZDAKİ KİŞİ SİZİ ALDATIYOR MU? | VipFal.com
Ücretsiz Üye Olarak Hızlı ve Güvenli Fal Baktırabilirsiniz.
Kod:92582

Hayatınızdaki Kişi Sizi Aldatıyor mu?

HAYATINIZDAKİ KİŞİ SİZİ ALDATIYOR MU?Aşk evrenseldir. İnsanlar arasındaki güçlü tutkunun kimyasını değiştirmek, kişinin yaşamının tamamını etkiler, Devletlerin yıkılmasına sebep olan, insanların yaşamlarını kökten bir biçimde değiştiren, kimi zaman güldüren, tek taraflı olduğunda acıtan aşkın tarihi dünyadaki insan sayısı kadardır. Herkes aşkını farklı bir şekilde yaşar ve herkesin sevgisini gösterme şekli farklıdır. Aşkın tarihi çoksa da yaşamayanı yoktur. Fizyolojik ve psikolojik birçok etkisi bulunan aşk, bulanlar için bir nimet, mahrum kalanlar için bir hezimettir. 

Aşk Falı Sorularınızı Yanıtlar 

Aşkı doyasıya yaşamak isteyenler için her zaman sevgisinin karşılığını bulmak zordur. Hayatının aşkını bulanlar her zaman kazananlardan sayılmaz. Çünkü; her aşk karşılıklı değildir. Aşkı değerli kılan ve yücelten şeylerden biri de insanların birbirlerine karşı duyduğu sevgidir. Bu nedenle aşıkların, duyduğu hisse karşılık bulması için çeşitli yöntemler denenir. İnsanların kaderinde varsa aşk olur, olmazsa da hormonları değiştirecek, insanın zihnini uyaracak ve olumlu enerji verecek çeşitli yöntemler kullanılabilir. Bu yöntemlerden biri de aşk falıdır. Kişinin aşk ile ilgili geleceğine bakıldığı aşk falları ile hem partnerinizin size karşı duyduğu hisleri öğrenebilir hem de aşık olduğunuz kişinin sizi sevip sevmediğinin yanıtını bulabilirsiniz. Aşk hayatınıza yön vermeniz için ihtiyaç duyduğunuz yol göstericiliği sizler için sunan aşk falında farklı yönergeler vardır. Dilediğiniz fal tipini seçerek aşk hayatınızın geleceği hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.Aşk Hayatınızda Merak Ettiğiniz Her Şey

Aşk hayatınızda merak ettiklerinizin yanıtına fal vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Bunun için Katina falı, su falı ve kişiye özel diğer fal seçenekleri arasında tercihte bulunabilirsiniz. Katina falı, 65 karttan oluşan bir deste ile bakılan bir faldır. Fal bakımına başlanmadan önce element ruhları kartları seçilir. Fala baktıran kişi tarafından seçilen kartlar desteden ayrılır. Ardından fala hangi biçimde bakılacağı kararlaştırılır çünkü bu fal türünde 3 farklı açılım türü bulunur. İmparator açılımında eden ve niçin sorularının yanıtları aranır, ilişki açılımında iki kişi arasındaki bağ ortaya çıkar. Bu açılım sadece aşk ile ilgili değil, arkadaşlıklar arasındaki ilişkinin de açığa çıkarılabileceği bir açılımdır. Karar açılımında ise kafanızda bulunan soruların yanıtlarını bulabilirsiniz. Bu da aşk yaşantınızda stratejik hamleler yapmanıza olanak tanır. Aşk falı ile ilişkinin tarafları arasındaki problemlerin tespiti ve çözüm yolları hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz.

Aşk Hayatınızın Geleceği Su FalındaAşk hayatının geleceğini merak edenlerin tercih edebileceği bir başka yöntem ise su falıdır. Su falı durugözü açık olan kişilere baktırılır. Son derece zor bakılan bu fal türünde, falı baktıracak kişi falcıya merak ettiği konu hakkında sorular sorar. Daha sonrasında kişi falcıya bir motif ismi söyler. Örneğin; kişi “Bu yılın sonunda evleneceksem suyun içinde bir çiçek açsın.” diyebilir. Kişinin motif ismi söylemesinden sonra falcı falına bakmaya başlar. Falcı su iletişime geçerek fal baktıran kişinin sorularına yanıt arar. Falcının suda gördüğü şekiller, fala baktıran kişinin belirttiği simgeler ile eşleşiyorsa kişinin isteklerinin gerçekleşmesi anlamına gelir. Fala bakan kişinin su ile iletişime geçtikten sonra gözünü kırpmaması önemlidir. Aşk falı için tercih edilebilecek bir diğer seçenek ise foto aşk falıdır. Falcıların birçoğu, bir fotoğraf bakarak o kişinin mevcuttaki durumu ve geleceği hakkında yorumda bulunabilir. Bu nedenle sevdiğiniz veya hakkında merak ettiğiniz kişilerin fotoğraflarını falcılarımıza göndererek aşk hayatınız ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. İlişkilerde bilinmeyenleri ortaya çıkaran falcılarımız, istediğiniz fal türünde size yol göstererek aşk hayatınızın akıbeti hakkında fikir sahibi olmanızı sağlayacaktır. 
 
Kategori : Diğer    Eklenme Tarihi : 10/28/2020 2:44:19 PM     Görüntülenme Sayısı : 2217

Yorumlar
Kayıtlı Yorum Bulunamadı. İlk Yorumu Yapmak İçin Formu Doldurabilirsiniz.
Yorum Yap
21687
Yorum ile beraber Vipfal.Com üyeliğiniz açılsın mı?