Hayat Yolculuğunda Yıldız Falı (Astroloji) | VipFal.com
Ücretsiz Üye Olarak Hızlı ve Güvenli Fal Baktırabilirsiniz.
Kod:39287

Hayat Yolculuğunda Yıldız Falı

Yıldız falı, bireyin ismini, doğum tarihini dikkate alarak hayat yolculuğu hakkında bilgiler verir.Fallar arasında daha gerçekçi bilgiler veren fal türüdür. Yıldızların kendi aralarında ki hareketlerine ve bulundukları konumlara göre bireylerin hayatlarındaki evrelerin yorumlanmasıdır. 

Yaşamın her döneminde insanlar ayı, güneşi, yıldızları ve gökyüzündeki tüm olayları merakla ve ilgiyle takip ederek gözlemleme yoluna gitmiştir. Tüm bunları zamanla günlük, aylık ve yıllık olarak hareketlerini izleyerek anlamaya çalışmışlar. Örneğin çok eski dönem olarak bilinen zamanlarda var olan topluluklar her yıldızın yeryüzüne etkisi olduğuna dair inanışlarını simgeleyen tapınaklar yapmışlar. Bu tapınakları genel olarak ayı, güneşi, yıldızları gözlemleyebilmek için piramit şeklinde inşa etmişlerdir. Bu olgular o dönemde bile insanların hayatı ile yıldızların arasındaki ilişkilerin birbirine bağlantılı olduğu inanışını destekler. 
Bu durum ilk başlarda sadece kral ve millet kaderiyle ilişkilendirilmiş olsa da zamanla tüm bireylere tek tek etki ettiği görüşü oluşmuş. 

Yıldız falı Osmanlı döneminde de kullanılan bir yöntem olarak bilinir. Bireylere geçmiş ve gelecek zaman arasındaki bağı en iyi şekilde yapılandırıp, uzman kişiler tarafından yorumlamaya sunan bir fal türüdür.

Yıldız Falı Nasıl Bakılır?

Yıldız falı diğer fal türlerinden ayrılır. Bunun sebebi kart, kahve veya su gibi nesnelerin kullanılmadan yorumlanabilmesidir. Önemli olan bakan kişinin kalp gözünün açık olmasıdır. Bu da ancak tüm iyi niyetle kötülüklerden uzak kalan bireylerle gerçekleşebilecek bir durumdur. Bireyin doğum esnasında burçlar bakımından yıldızların konumu yorumlanır. Yıldız falına göre bireyin falına yedi tane gezegen, on iki kameri ay ve on iki tane burç varlığı dikkate alarak bakılır. Burada esas olan bakan kişinin tüm bu gök cisimleri ile yıldızların arasında ki ilişki bulunup yorumlamasıdır.
 
Öncelikle bireyin burcunu bulabilmek adına doğum tarihi hazırlanan tablolarda işaretlenip, doğum saati belirlenir. Bu doğum saati bireyin yükselen burcunu ifade eder. 

Haritanın on iki kısıma ayrılan her bir bölüm farklı burcu temsil eder. Doğal olarak bu on iki bölüm on iki ayı ifade eder ve her birey doğduğu tarih bakımından bu bölümlerden birine denk gelir. Asıl burcu ifade eder. Doğum anında ki saatte güneşin bulunduğu duruma ise yükselen burç denir. 

Bir başka tabirle bireyin karakteristik özelliklerini asıl burcu ve yükselen burcu etkisi meydana getirir.  Ve her bir haftanın günü yıldızların etkisi altındadır. Doğal olarak yıldız falı esas alındığında tüm bu etkileşimler bireyin geçmiş, şimdiki zamanı ve geleceğinin yorumlamasını meydana getirir. 

Yıldız falı bireylerin hayatında ki olumsuz durumları düzeltebilmek amacıyla bakılır. Fala bakan kişi iyi ve kötü bilgileri edinip bu olumsuz durumlar için kullanır. Hisleri ve göreceği görsellerle bireye bilgiler vererek yönlendirmede bulunur. 

En iyi yıldız falı ve detayları için VipFal ailesi olarak sizlere hizmet veriyoruz. Uzman falcımız ve astroloji uzmanınız Serpil Özlem KAYA olarak
adresinde günün 15 saati online olarak bekliyorum.
 
Ekleyen : Serpil Özlem KAYA     Kategori : Astroloji    Eklenme Tarihi : 9/28/2020 11:17:38 PM     Görüntülenme Sayısı : 2761

Yorumlar
Kayıtlı Yorum Bulunamadı. İlk Yorumu Yapmak İçin Formu Doldurabilirsiniz.
Yorum Yap
83783
Yorum ile beraber Vipfal.Com üyeliğiniz açılsın mı?