Geçmişe ve Geleceğe Açılan Kapı Ayna Falı | VipFal.com
Ücretsiz Üye Olarak Hızlı ve Güvenli Fal Baktırabilirsiniz.
Kod:5391

Geçmişe ve Geleceğe Açılan Kapı Ayna Falı

Ayna falı yeni çıkmış bir fal türü olarak biliniyor olsa da aslında baya eskilere dayanan bir fal çeşididir. Bakacak olan kişi ayna falı konusunda yeteri kadar bilgiye ve tecrübeye sahip olmalıdır. Ayna falı bir çok falcı ve kahinin tercihleri arasında yerini almaktadır.


Geçmişe ve Geleceğe Açılan Kapı Ayna Falı


Su falına bakabilen ve tecrübeleri olan ayna falında da başarılı olur. Aksi halde su falına bakamayanlar esasında ayna falına bakabildiği söylenmez. Sadece teknik anlamda bilgiye sahip olmakta ayna falı için yeterli değildir.

Bakacak kişi öncelikle cesaret sahibi olmalı, iradeli ve iyi niyetle fala bakabilecek ayna da geçmişi, geleceği görebilecek biri olmalıdır. Ayna falı bu yeteneklere sahip olmadan bakarsa olumsuz sonuçlarla neticelenebilir.  

Ayna falına baktıracak kişinin geleceğine ve geçmişine açılan bir kapı gibidir. Bu kapıyı açacak kişinin yani fala bakacak kişi tecrübeleriyle ve iradesiyle falın başarılı sonuç vermesine sebep olur.

Ayna Falı Nasıl Bakılır?

Ayna falı için öncelikle gerekli olan bir aynadır. Ve bu ayna eğer kristalden oluşuyorsa fal daha verimli sonuç verebilir. Ayna falının belirli bir vakti yoktur ancak genel olarak gündüz vakitleri doğru zaman olduğu söylenebilir. Sabah saatlerinde ayın hilal şeklinde olması beklenir ve ayın ilk on beş gününe kadar ayna falına bakılabilir. Son on beş günü içinde bakabilecek kişi kesinlikle falında yeteri kadar tecrübeli ve bilgi sahibi olmalıdır. Eğer bu yeteneğe sahip olursa ayın her günü ayna falına bakabilir.
Bir çok fal çeşidinde olduğu gibi ayna falı içinde bakacak kişinin konsantre olabilmesi ve daha rahat bir şekilde yorumlayabilmesi için rahat kıyafetler tercih edilmelidir.  

Ayna falı için mekanın da önemi vardır. Bakılan yerde kesinlikle ses olmamalıdır. Isı ve hava olara temiz bir ortam olmalıdır. Fala bakacak kişinin rahatı ortam kadar oturacağı koltuk veya sandalyede rahat olmalıdır. Ortamda herhangi bir manyetik bir şey bulunmamalıdır. Bunlar cep telefonu, televizyon gibi ortamda kapalı durması gereken cihazlardan bazılarıdır.

Ayna falına bakan kimseyle ayna arasında ki göz hizası 40 veya 50 cm aralığında olmalıdır. En rahat bakış açısını kendisinin ayarlaması gerekir. Tüm ayarlamaları yaptıktan sonra hiçbir şey düşünmeden derin bir nefes alarak aynaya bakılır. Aynaya bakarken falına bakılan birey öğrenmek istediği bir soru ya da meseleye odaklanmış olması gerekir. Bu süre zarfında kendisini zorlamadan sadece ayna falına baktıran kişinin sözcükleri zikrinde tekrarlamaya başlar.

İlk olarak görünenleri ve görüntülerin yorumları aktarılır. Ayrıca ayna falına bakılan kişinin de bu görüntüler için fikirleri sorulabilir.

Ayna Falında Şekillerin Anlamları

Genel olarak beş veya on adet farklı şekil görebilir ve bunları birbiriyle birleştirebileceği şekilde yorumlaması ayna falının başarısını etkiler. Geleneksel olarak bazı şekillerin yorumları zaten hali hazırda bilinir.
Mesela aynanın sol tarafında beliren şekiller kişinin fiziksel olaylarını ima eder.

Sağ tarafında beliren şekiller semboliktir ancak önem ve dikkat gerektirir. Çünkü oluşan şekillere sorulan sorulara uygun sorular ve sorulabilirse cevapları da o kadar bilgilendirici olacaktır. Her şekil yorumcunun deneyimleriyle bir anlam kazanır.

Daha detaylı analizlerle VipFal ailesi olarak en iyi ayna falına bakarak sizlere en güzel yorumlarımızı iletebiliriz. 
 
Ekleyen : Emre Fuat YILDIZOĞLU     Kategori : Nasıl Bakılır    Eklenme Tarihi : 9/25/2020 4:37:18 PM     Görüntülenme Sayısı : 2446

Yorumlar
Kayıtlı Yorum Bulunamadı. İlk Yorumu Yapmak İçin Formu Doldurabilirsiniz.
Yorum Yap
75107
Yorum ile beraber Vipfal.Com üyeliğiniz açılsın mı?