Su Falı Hakkında Merak Edilenler | VipFal.com
Ücretsiz Üye Olarak Hızlı ve Güvenli Fal Baktırabilirsiniz.
Kod:3830

Su Falı Hakkında Merak Edilenler

Tüm fallar arasında en zor bakılan fal çeşidi su falı olarak geçer. Su falını diğer fallardan ayıran en temel özellikte budur. Çünkü su falına bakacak olan kişi kesinlikle tüm ruhuyla suyla bir bütün olup iletişime geçebiliyor olmalıdır. Bu yüzden su falı baktırmak isteyen bireyler bu işi tam olarak uzman birini tercih etmelidir. VipFal ailesi olarak su falında oldukça başarılı olan uzmanlarımız mevcut.


Su Falı Hakkında Merak Edilenler


Su Falı İçin Dikkat Edilmesi Gereken Durumlar

Su falı diğer fal çeşitlerinden daha zor olduğu için kendisine özgü dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Su falına bakacak kişi suyun bizzat kendisiyle iletişim kurabilmelidir. Bu falın tek malzemesi su olmasından dolayı fala bakacak kişinin hislerini ve enerjisini suya aktarabiliyor olması gerekir. Suyu da fala bakacak kişinin doldurması gerekir. Eğer suyu fala bakacak kişi dışında biri doldurursa fal hiçbir şekilde istenilen sonucu vermez. Fala bakacak kişi suda hiçbir şekil göremez.

Ayrıca su falına bakarken ayetler ve esmalar okunması gerekir. Bu ayet ve esmalar sayesinde su ile kolaylıkla iletişime geçilmesi sağlanır. Doğru iletişimle ortaya çıkacak doğru fal bireye geleceği hakkında ve hayatıyla ilgili genel olarak bilgileri sunar.

Su falı herkesin bakabileceği bir fal çeşidi değildir. Bunun sebebi su falının bakılması anında doğaüstü varlıklarla iletişime geçilerek yardım alınmasıdır. Bu yüzden su falı bakacak olan kişinin oldukça fazla deneyim sahibi olması gerekir. Bakacak kişinin ruhunun var olan bütün kötülüklerden arınmış olup kalbinin temiz olması gerekir. Bu temizlik bakacak kişinin su falında gerekli olan su iletişimini artıracaktır. Böylelikle su falı bakılmasındaki tüm kademeler kolay bir şekilde gerçekleşmiş olacaktır.


Su Falı Hakkında Merak Edilenler


Gelecek olgusu su falı için fazlaca önem arz eden bir konudur. Bunun sebebi su falı sayesinde bireyler gelecekleri hakkında tavsiyeler alarak hayatlarına yön verebilirler. Doğaüstü varlıkların desteğiyle oluşan su üzerindeki motifler geleceğe dair ipuçları verir. Su falına bakan kişi bu motifler sayesinde bireye geleceği hakkında yorumlar yaparak su falını başarılı bir şekilde tamamlamış olur.

Eğer ki birey geleceği hakkında detaylı bilgiler almak istiyorsa su falına bakacak kişinin su yüzeyinde çıkan şekillerin ne anlama geldiklerini ve bu anlamları nasıl yorumlayacaklarını bilmesi gerekir. Tüm bu anlamları ve motifleri yorumlayıp bireyin geleceği ile bağdaştırması için çok dikkatli olunması gerekir.

Su Falına Nasıl Bakılır

Bu kadar zor olmasına istinaden su falının bakılırken izlenmesi gereken adımlar mevcuttur. Bunlardan öncelikli olan bir bardak ve kaba su koyulmalıdır.

Bunun ardandan su falına bakan kişi karşı tarafa bir takım sorular sorar. Tüm bu sorulan sorulara doğru cevaplar verilmesi gerekir. Ardından gerekli olan ayetler ve esmalar okunur.


Su Falı Hakkında Merak Edilenler


Su falında önemli olan suya adapte olabilmektir. Bu evrede bunu gerçekleştirebilmek için ışığın fazla olmayacağı sessiz ve sakin bir ortam içinde fala bakan kişinin rahatsız olabileceği etkenlerin giderilmesiyle tüm enerji suya verilerek yüzeyde oluşan simgeler incelenmeye başlanır.

Oluşan bu desenleri yalnızca onları oluşturan doğaüstü varlıklarla iletişime geçen tecrübeli su falı yorumcuları görebilir. Gördükten ve inceledikten sonra titizlikle yorumlanmaya başlanır.

Yorumlanan tüm motiflerle su falı baktıran bireyin hayatına dair ipuçları ve detayları ortaya çıkar.

Tüm bu adımları ve yorumlar neticesinde verilen tavsiyelerle bireyin su falı başarılı bir şekilde sonlanmış olur.

En iyi su falına VipFal ile bakarak birey geleceği hakkında ortaya çıkan yorum ve tavsiyelerle kendini rahatlamış hissedecek.

 

 
 
Ekleyen : Emre Fuat YILDIZOĞLU     Kategori : Nasıl Bakılır    Eklenme Tarihi : 9/21/2020 9:03:26 AM     Görüntülenme Sayısı : 2104

Yorumlar
Kayıtlı Yorum Bulunamadı. İlk Yorumu Yapmak İçin Formu Doldurabilirsiniz.
Yorum Yap
32641
Yorum ile beraber Vipfal.Com üyeliğiniz açılsın mı?