El Falı Hayatla İlgili Bir Çok Şey Söyler | VipFal.com
Ücretsiz Üye Olarak Hızlı ve Güvenli Fal Baktırabilirsiniz.
Kod:35222

El Falı Hayatla İlgili Bir Çok Şey Söyler

İnsanların kendileri veya çevresiyle ilgili merak duydukları bilinmezlik her zaman çok dikkat çekici olmuştur. İnsan daima doğası gereği yaşamının gizliliğini, ileriye dönük gelecek merakını bir takım yöntemlerle gidermek ister. El falı bu yöntemlerden biridir. Dünyanın her yerinde uygulanan el falı bir diğer söylemle avuç içi okuma Eski Mısırda, Hint astrolojisinde ve çok daha eski çağlarda geçmişi olan bir fal çeşididir. 


El Falı Hayatla İlgili Bir Çok Şey Söyler

Gelecek her zaman için bilinmezlik olarak var olur insan hayatında ve bu bilinmezlik meraka belki de korkuya sevk ediyor. Doğal olarak bu merak ve korku hayattaki birçok şeye anlam yükleme gereğini doğuruyor.

El falı bireyin avuç içindeki çizgileri anlamlandırarak geleceğine veya bireyin karakterine yönelik çıkarımlara ulaşmayı sağlar.  Hatta avuç içindeki çizgilerle birlikte, parmaklar ve tırnaklarda geleceğin ipuçları olur. Bireyin kendisiyle ilgili merak ettiği gelecek aslında avucunun içindedir. El falı kesinlikle kaderi değiştirmeye yönelik değil ancak kaderi anlamaya yönelik bir önem taşır.

El falı bireyin kaderini anlamasıyla birlikte kendi karakterine yönelikte yetenek, sınırlar, güçlü veya zayıf yönlerini geliştirmesine yardımcı oluyor. El falı bireyin kendisinin ne olduğuna dair ipuçları verir.

EL FALI NASIL BAKILIR?

El falında sol elin içindeki çizgilere bakılır. Bu çizgilerin her birey için özelliklerine göre hayatıyla ilgili vereceği ipuçları olur. 

Mesela manevi değerlere önem veren bireyin işaret parmağına göre yüzük parmağı daha uzun olur. İşaret parmağı daha uzun olan birey maneviyat yerine daha çok maddiyata önem veriyor denilebilir.

Hayat çizgisi; başparmağın hemen altından başlayan ve sola doğru kıvrılan, avucun dışında biten çizgidir. Buradaki ipucu yaşamınızda ki sağlığınıza dairdir. Bu çizgi için genellikle yanlış bir düşünce hakimdir. Çizginin uzunluğuna ve kısalığına göre bireyin ömür süresi yorumlanır ancak bu yanlış bir düşüncedir. Bireyin yaşam kalitesine yönelik ipucu veriyor.


El Falı Hayatla İlgili Bir Çok Şey Söyler

Akıl çizgisi; hayat çizgisiyle kesişerek ya da hemen üzerinden başlayarak avuç ortasına doğru uzanan çizgidir. Bu çizginin el falı baktıran kişiye sunacağı bilgi hayatında elde edeceği başarılara dairdir. Bu çizginin sahip olduğu derinlik ve uzunluk bireyin yaratıcılığının ölçülebilmesini sağlıyor.

Kalp çizgisi; serçe parmağın altından başlayarak orta parmağın altına doğru olan çizgidir. Avucun en üst kısmında yer alır. Bireyin aşk hayatına ve duygularına dair ipuçlarını veriyor.

Adım Adım El Falı

El Falı Hayatla İlgili Bir Çok Şey Söyler

Öncelikle el falı için sol elinize bakılır. Keskin olarak kendini gösteren üç temel çizgi göz önüne alınır.

Bunlar yukarıda da bahsettiğimiz gibi hayat, akıl ve kalp çizgileridir. Bazı insanlarda kader çizgisi denilen dördüncü çizgide yer alabilir. Herkeste keskin bir şekilde görünmez. Kendisini elin en alt bilek kısmından başlayarak yukarıya doğru belli eder. 

Kalp çizgisi için; işaret parmağına yakın olursa bu bireyin aşk hayatının olumlu ve pozitif olduğu anlamını taşır. Eğer orta parmağa kadar ise aşk hayatını bencilce yaşadığı anlamına gelir. Daha da kısa bir kalp çizgisi varsa ayran gönüllü olduğu söylenebilir.

Akıl çizgisi; eğer kısa bir çizgi ise fiziksel olarak güçlü olur, yatık bir çizgi ise yaratıcılığı ön plana çıkarır. Düz bir çizgi olarak görünüyorsa olaylara gerçekçi olarak yaklaştığını belirtir. 

Hayat çizgisi; başparmağa yakın geçiyorsa bireyin fiziksel olarak sürekli bir yorgunluğu olduğu söylenebilir. Eğri olan hayat çizgisi ise tam tersi süreklilik arz eden enerji durumunu gösterir. Kısa ve belirsiz hayat çizgisi ise bireyin dış etkileşimlere açık olduğunu ifade eder.

Tüm bunların yanında VipFal olarak daha detaylı el falı analizleriyle gerçekçi analizler sunarak hayata dair çizgileri yorumluyoruz.  

 
Ekleyen : Emre Fuat YILDIZOĞLU     Kategori : Nasıl Bakılır    Eklenme Tarihi : 9/18/2020 11:35:35 AM     Görüntülenme Sayısı : 2371

Yorumlar
Kayıtlı Yorum Bulunamadı. İlk Yorumu Yapmak İçin Formu Doldurabilirsiniz.
Yorum Yap
39985
Yorum ile beraber Vipfal.Com üyeliğiniz açılsın mı?