Özgür Can'ın Gözünden Fal Bakım Türleri ve Detayları... | VipFal.com
Ücretsiz Üye Olarak Hızlı ve Güvenli Fal Baktırabilirsiniz.
Kod:84870

Özgür Can'ın Gözünden Fal Bakım Türleri ve Detayları...

özgür can Fal bakarken genelde içsel yönlendirmelerimle hareket ederim. Yani yorumlarıma sadece gördüklerimi söyleyip geçmek yerine Kendi hislerimi de katarım.

Geçmişimizi, şuan ki hayatınızı göz önünde bulundurularak ve geleceğiniz için yorumlar yaparak sizlere tavsiyelerde bulunmak istiyorum. Dertlerinizi paylaşmak, sorunlarınızı dinlemek ve birlikte çözüm bulmak için buradayım.

Kararsız kaldığınız konularda öneri ve tavsiyelerin yanında falınızı yorumlarak destek olmak için buradayım.özgür can

Yurtdışından arayanlar, şehir dışından arayanlar olduğu gibi özel olarak yüzyüze fal baktım uzun yıllardır. 

Falınızı yollarken doğum tarihi ve anne ismi yazarak yollarsanız memnun olurum.

Fal sadece şekillere anlam vererek değerlendirmek değildir, aynı zamanda karşı tarafta sizden yorum bekleyen kişiyi içinde bulunduğu olumsuz durumdan çıkarmak, sorularına net cevap vermek demektir.

Falda çıkan işaretler doğrultusunda ve hislerimi dikkate alarak yorum yapmayı tercih ederim.

özgür can tarot Bu yorumlar arasında bazen istediğiniz doğrultuda bazende sizi üzen işaretler ve yorumlar olabilir falınızda ,bu nedenle istediğiniz yorumu görmediğiniz de eleştirmek fal baktırmak değildir. 

Tarot, bu metoda gönül vermiş herkes tarafından bakılabilir. Ancak sezgileri güçlü, muhakeme yeteneği yüksek, olaylar arasındaki bağlantıyı çözmede usta kişiler bu fal için daha uygundur. Ayrıca mitolojiye özel bir ilgisi olan kişilerin tarot bakarken daha başarılı oldukları sanılmaktadır.

Yıldızınız:
Sevdiğiniz kişi ile ilgili olarak aranızdaki durumu yansıtır.
Partner yıldızı: 
Sevdiğiniz insan hakkında net olmasada doğruya yakın  bilgiler verir.
Aşk yıldızı: 
Aranızdaki bağ ile ilgili yorumlar yapar.özgür can tarot
Tehlike yıldızı:
Aranızda oluşabilecek engelleri anlattığı gibi yakın çevrenizde ilişkiniz ile ilgili olarak kimin bunu engellemek İstediğini ve kimin zarar vermek istediğini anlatır.
Şans yıldızı: 
Aşkınızın daha sağlam hale gelmesi için ne gerektiğini anlatır.
Sır yıldızı: 
Partnerinizin sırları olup olmadığına dair bilgiler verir.
Gelecek yıldızı: 
İlişkinizin nasıl gelişeceğini neler ile karşılaşacağınızı söyler ve geleceği hakkında  bilgiler verir.

Tarotta ne istediğimizi bilerek gelirsek ne kadar net soru sorar isek o kadar sağlıklı yorum yapabilirim.

özgür can kahve falıKahve falı ise:

Kahve falı bakmak için öncelikle Türk kahvesi içilip fincan alt tabağa kapatılır. Fincan iyice soğuduktan sonra 6. hislerine güvenen sezgileri güçlü bir falcı tarafından açılır. Fal bakan kişi fincanın içerisinde gördüğü şekilleri bazı nesnelere ve canlılara benzeterek yorumlar yapar. Kahve falı hem geçmişi hem geleceği haber veren bir fal olarak bilinir. 
Fakat kişinin o an ki ruh halini , düşüncelerini  yansıtan  bir fal olduğuda unutulmamalıdır.

Katina falı:
Fal 65 karttan oluşur. Özellikle aşk ile ilgili konularda iyi sonuçlar veren, mitolojik bir arka planı olan bir fal çeşididir. Kartlardaki karakterlerin geçmişte yaşamış kişiler olduğuna ve fal üzerinde etkili olduklarına inanılır. 

özgür can İskambil falı ile ilgili ise bir çok kaynakta şunlardan bahsedilmektedir.

Fal insanların hiçbir zaman vazgeçemediği ve hayatın içinde bulundurduğu geleceğe dair varsayımlardır. İnsanların geleceğe duyduğu merak ve öğrenme arzusu değişik falların doğmasına yol açmıştır. Dünyanın kurulduğu zamanlardan bu yana çok değişik araçlarla fallar bakılmıştır. İskambil falı da bu fal çeşitlerinden sadece bir tanesidir. İskambil kağıtlarının sadece oyun oynamak için kullanıldığını sanıyorsanız çok yanılıyorsunuz. Kupası, Maçası, Sineği, Karosu hepsinin farklı bir anlamı ve insan ruhuna kattığını özellikleri bulunmaktadır. Papazı, kızı, valesi ve sayıları ile buluştukları vakit insan ömrüne dair çok önemli bilgileri sizlere sunar. İskambil falı,nesillerdir insanların evlerinde ya da özel bir falcıya giderek baktırmış olduğu özel bir faldır. Gerçekçilik payı da çok yüksek olan ve insanların çok inandığı bir fal çeşididir. İskambil falı artık internet üzerinden de rahatlıkla bakılabilmektedir. Sitemiz bünyesinde bulunan İskambil falı uygulaması ile günün istediğiniz saatinde falınızı öğrenip ona göre kendinize bir yol çizebilirsiniz.
Kağıtları ve anlamlarını bilmeyen hiç kimse iskambil falı bakamaz.
özgür can iskambil
El falı ise şöyledir.
El falı, eldeki çizgilere ve yükseltilere bakarak bir kimsenin karakterini ve geleceğini okumadır.
Elinizdeki çizgilerin , yetenek , kariyer, gelecek ile ilgili neler olacağı , sağlık, gibi bir takım konularda bilgiler içerir.
özgür can el falı
Elinizde  6 tane çizgi vardır. Bu 6 çizginin derinliği, görünürlüğü, şekli ve uzunluğu kaderimiz ve karakterimizi anlatıyor diyebiliriz.
Hayat çizgisi vardır
Akıl çizgisi vardır
Aşk çizgisi vardır
Kader çizgisi vardır
Evlilik çizgisi vardır
Şöhret çizgisi.vardır
özgür can el falı
Yıldızname ise 
Kişinin doğum tarihi saati ismi vb. kişisel bilgileri kullanılarak bakılan bir yorum şeklidir.Kişinin doğumundan ölüme dek başından geçecek önemli olaylar belirtilir. Yıldızname asla bir falla karıştırılmamalıdır.

Küçük ebced ve büyük ebced hesabına göre bakılır.

Yıldız düşmesi hesaplaması
Evlilik yılınız ile olmuşsa düğün yılınızın hesaplanması ile ortaya çıkan tarihin sizin için risk taşıyan bir tarih olacağı yada en çok gerçekleşmesini istediğiniz hayalinizin hangi tarihte gercekleştireceği konusunda bilgi verir.
özgür can ebced
***
Ve unutulmamalıdır ki geleceği değiştirmek sizin elinizdedir.
Ne kadar pozitif düşünüyorsanız o kadar olumlu yönde gelişmelerin olacağını ,ne kadar negatif düşünürseniz o kadar da olumsuz yönde gelişmelerin olacağını unutmayın.
Biz yorumcu olarak sizin yanınızda sadece yoldaş, yol gösterici bir rehber ve sırdaşız .
Enerjinizi ne kadar yüksek tutarsanız o derecede düşüncelerinizi gerçekleştirebilir ve hayallerinizi hayata geçirirsiniz.

Sosyal yaşamda bununla ilgili olarak yani  büyü ile ilgili olarak bir çok kişi yanlış yönlendirildiği gibi psikolojik travma geçiren bir çok kişi var. Büyü,doğa gibi sihir yapmak gibi bir takım konularla ilgilenen kişilerden uzak durmalısınız.
***
 
Ekleyen : Özgür CAN     Kategori : Nasıl Bakılır    Eklenme Tarihi : 7/8/2019 5:02:41 PM     Görüntülenme Sayısı : 3121

Yorumlar
Kayıtlı Yorum Bulunamadı. İlk Yorumu Yapmak İçin Formu Doldurabilirsiniz.
Yorum Yap
20207
Yorum ile beraber Vipfal.Com üyeliğiniz açılsın mı?