Jupiter Retrosu Sahnede ! | VipFal.com
Ücretsiz Üye Olarak Hızlı ve Güvenli Fal Baktırabilirsiniz.
Kod:83381

Jüpiter Retrosu Sahnede !

Jüpiter bir süredir hayatımıza etki etmeye başlamıştı. Bir süredir de durağan pozisyonunda fakat 10 nisan itibariyle retro hareketine başlıyor ve tam 4 ay boyunca yay burcunda retro konumunda kalıp, 11 ağustos 2019 tarihinde tekrar düz seyrine geçecek. Jüpiter’i şans gezegeni olarak tanımlarız. Hangi evden geçiyorsa o evin konularıyla ilgili bize şans bolluk ve bereket getirir. Olumlu enerjilerle dolar taşarız. Jupiter Retro hareketine başladığı zaman ise neler yaşayacağımıza bakalım. 

Jupiter Retrosu

Bu süreç içinde diğer gezegenlerin retro hareketlerinde aldığımız kötü etkileri jüpiterden almayız. Jüpiter iyicil bir gezegendir ve diğer gezegenlerden çok kötü etkiler almadıkça hayatımıza bir olumsuzluğu yansımaz. Jüpiter retrosunun başladığı ve devam eden birkaç gün gökyüzünde oldukça sert etkiler hakim. Bu demek oluyor ki retrodaki ilk birkaç gün çok zorlu ve karamsar geçebilir fakat bunun retro süreciyle ilgisi yoktur. Dediğim gibi sadece birkaç gün çekeceğimiz bir gerginlik var sonrasında kalıcı bir olumsuz etkiye  sahip değil gökyüzü. Jüpiter size çözemeyeceğiniz konuları karşınıza getirmez bu açıdan rahat olabilirsiniz.  

Jupiter RetrosuRetro Sahnede 

Jüpiterin temsil ettiği konular adalet, yüksek öğrenim ve kazançlardır. Bu konularda bazı aksaklıklar ve pürüzlerle karşılaşabilirsiniz. Işlerinizde gecikmeler yaşanabileceği için her işiniz birkaç kere kontrol etmelisiniz. Örneğin bir sınava girecekseniz evraklarınızı iyice kontrol etmelisiniz, bir dava açacaksanız avukatınızı iyi seçmeniz gerekir. Bu konularda aynı zamanda bir tamamlama da söz konusudur. Eğer yarım bıraktığınız bir eğitiminiz varsa buna tekrar başlama kararı alabilirsiniz, yarım bıraktığınız bir tedaviniz ya da diyetiniz varsa tekrar başlayabilirsiniz. Yarım kalan işleri tamamlamak için çok uygun zamanlardır. Zaten jüpiter aklınızı fazla kurcalayan ve başlayamadığınız ya da yarım bıraktığınız işleri bu ara fazlasıyla aklınıza düşürecek ve tekrar son bir şans fırsatı sunacak sizlere. Eğer jüpiterin önünüze sunduğu şansları görür ve iyi değerlendirirseniz retro bittikten sonra çok kazançlı çıkacağınızı söyleyebilirim. 

Jüpiter retrosu etkileri Jupiter Retrosu

Jüpiter retrosunda yeni sayfalar açmak kadar, sizi artık sıkıntıya sokan ve sürdürülemez hale gelen düzenlerinizi de bitirmenin tam sırası. Retro süresince herşey biraz yavaş ilerleyecek evet ama önünüze geldiğinde de bir çırpıda çözülüp kapanacak konular. Çok kolay bir şekilde tamam ya devam kararı alabileceksiniz. 

Jüpiter retrosunda neler yapmalı?

Yapmanız gereken tek şey retro sürecini iyi analiz etmek, karşınıza çıkan fırsatları ya da daha önce de çıkmış ama kaçırmış olduğunuz fırsatları tekrar önünüze geldiğinde enine boyuna düşünüp değerlendirebilmek. Bu süreçte aydınlanma yaşayacağınız ve hayatınızdaki olumlu/olumsuz konuları çok net bir şekilde objektif olarak görebileceğiniz ve yorumlayabileceğiniz bir süreç. Dolayısıyla ne istediğinizi de biliyorsunuz. Şans da ayağınıza kadar geldiğinde en iyi şekilde değerlendirmelisiniz. Olumsuz olmayın ve daima iyi düşünün. 
Jupiter Retrosu
Jüpiter iyi bir gezegendir ve pozitif düşüncelere pozitif karşılıklar verir. Retro sürecini nasıl geçireceğiniz tamamen sizin elinizde. Jüpiter hayatınızın güzelleşmesi, olaylara tamamen farklı ve aydınlık bir bakış açısı geliştirebilmeniz için, çözüm odaklı olabilmeniz ve bu dönemin iyi geçmesi için elinden geleni yapacak... 
Jupiter Retrosu 
Ekleyen : Serpil Özlem KAYA     Kategori : Astroloji    Eklenme Tarihi : 4/16/2019 12:46:01 PM     Görüntülenme Sayısı : 3452

Yorumlar
Kayıtlı Yorum Bulunamadı. İlk Yorumu Yapmak İçin Formu Doldurabilirsiniz.
Yorum Yap
26580
Yorum ile beraber Vipfal.Com üyeliğiniz açılsın mı?