Vefk İlminin Bilinmeyen Sırları, Vefk İlmi | VipFal.com

Vefk İlminin Bilinmeyen Sırları

Vefk İlmi SırlarıMerhabalar dostlar, ben 30 yıllık bir deneyimle fal ve vefk ilmi çalışmalarımla karşınızdayım. Bu zamana kadar yüzlerce kişiye Vefk İlmi çalışmalarımla yardımcı oldum. Yardımcı olduğum kişilerden çok olumlu dönüşler alıyorum. Tüm bu bilgileri olabildiğince detaylı şekilde siz VipFal üyelerine sunmak için paylaşıyorum.

Vefk ilmiyle Büyü ve Sihir Çözme konusunda birçok çalışmalarım oldu. Karşılıklı fikir alışverişi yaptıktan sonra sorunlarınızın çözümü için Aşk ve bağlama tılsımı, ayrılanları birleştirme, büyü çözümü ve büyü bozumu gibi çalışmalarımla, cin ve cin musallatı giderilmesi başlıca çalışmamdır. 

Vefk İlmi Allah İsimleri Ebced

Allah’ın bana verdiği bu ilmi sizlerin problemlerini ortadan kaldırmak için kullanıyorum. Kesinlikle büyü olarak yapmıyorum. Asla büyü talebinde bulunmayınız. Yıllardır HAVAS ilmi ve gizli ilimler üzerine çalışmalarda bulundum. Ayrıca Rukye usulu ile bir çok hastamın ruhsal olarak şifa bulmasını sağladım.

Allah İsimleri

Herhangi bir konuda oldum olası zorluk çekiyorsanız ben Rukye duaları ile  Vefk ilmiyle derdinize çare arıyorum. Araştırırsanız; Vefk ’in sözlük anlamı tesirli dua demektir. Bir çeşit kare çizerek içine bazı rakam ve duaların yazılması ile oluşturulan bir tür tablodur. Vefki yapmak için yapılacak kişinin doğum bilgileri, anne adı gerekir. Doğum tarihi veya anne ismi bilinmiyorsa falanın oğlu veya kızı olan yere havvadan olma diye yazılır. Vefk ilmi ebced hesabıyla hesaplanarak yapılan bir ilimdir.

vefk ilmiVefk yapmak için yeterince deneyim ve bilgi sahibi olunmalıdır. Vefk ihtiyaca uygun yapılması gerekli olup asla kötü şer işler için yapılmamalıdır. Aşk vefki, sevgi vefki, eşi yuvaya bağlama vefki  gibi türleri vardır. Vefkin derecesi ve bu derecelerinin hizmetlendirmesi tesirli dualarla etkili bir yöntemdir. Fakat bunu yapmak ve uygulamak hiç kolay değildir. Yapacağınız vefk ilmi uygulamaları / çalışmaları alacağınız dua desteği ile hayatınızdaki tüm sorun ve sıkıntıların üstünüzden akıp gittiğini 21 ile 41 gün kısa sürede hissedeceksiniz. Eşiniz sizi terk mi etti? Büyüden mi şüpheleniyorsunuz? İşinizde sorun ve problemler mi yaşıyorsunuz? Çevrenizdeki insanların gözlerindeki negatif enerjisinden mi etkileniyorsunuz? Bir takım havas ilmi çalışmalarım sonucunda hayatı kolaylaştırmanızı sağlarım. 

Her şey Allah'ın verdiği ilme ve güce tabi olup ayrılanları birleştirmekten ibarettir. Maddi ve manevi olarak rahat bir duruma kavuşmanız için ben VipFal 'da olacağım.Bu zamana kadar buradan yüzlerce kişinin ayrıldığı eşini, sevgilisini tekrar birleştirdiğimi, bana yapılan yorumlarda okuyabilirsiniz, kaderinizde ne hayırlı ise Allah (cc) bu hayrı sizlere nasip etsin.

Garantili Vefk İlmi

Eşinizle, sevgilinizle kavgalarınız varsa Vefk ile kısa sürede düzelir. Sevgilinizden büyü yolu ile ayrıldıysanız büyü çözülüp bozulduktan sonra Allah (cc) izniyle tekrar birleşirsiniz. Benim yaptığım çalışmalarımı Kuran ilimlerinden olan HAVAS ilmi ile yapıyorum.

Vefk ilmine ister canlı faldan, ister yazılı faldan gelebilirsiniz. Ayrıca derdi olan kişiler kendisini anlatmak için canlı derdini paylaş kısmından bana her an ulaşabilirler. Karşılıklı konuşmalarımız sonucunda, yaşadığınız sorunlara bakıp,  sorunlarınıza doğru etkili tesir etmek, yaşadığınız olumsuz gidişatı değiştirmek için bana ulaşabilirsiniz.

Vefk Vefk VefkVefk ve Rukye kesinlikle büyü, sihir, şer ve şeytanlık için yapılmaz. Bunlardan korunmak amacıyla Allah’tan şifa niyazı için yapılır. Kimseye zarar vermek veya sapıtmak için yapılmaz ,Allah’tan başkasına sabit kılınmaz, her şeyin sahibi veren odur,bu sebeple gerek ruhanî ve gerek manevi  gerekse maddi şifa ondadır ,ben genelde geceleri sistemde olup  çalışmalarımı yapıyorum,karşılıklı çaba ve çalışmalarımızla mutluluğu elde edeceğinizi bilin,iç dünyanızdaki sıkıntılarınıza yönelik, çalışmalarımın doğrultusunda inşallah kısa sürede iyi olacaksınız,bu dünyada dertsiz bir kul yok. Rabbim darda olana gönülden isteyene elbet çaresini verecektir. İyi niyetlerimiz ile hayırlısının olmasını temenni ediyorum. Sizleri Bekliyorum.

Allah'ım emeğimizi duamızı kabul edip,dileğimizi bizlere yaşatsın, amin. 
Ekleyen : Fethullah TANRIKULU     Kategori : Diğer    Eklenme Tarihi : 11/29/2018 4:22:14 PM     Görüntülenme Sayısı : 6206

Yorumlar
Kayıtlı Yorum Bulunamadı. İlk Yorumu Yapmak İçin Formu Doldurabilirsiniz.
Yorum Yap
44594
Yorum ile beraber Vipfal.Com üyeliğiniz açılsın mı?