Aslan Burcunun Diğer Burçlarla Uyumu | VipFal.com

Aslan Burcunun Diğer Burçlarla Uyumu

Sevgili VipFal sevenleri ve dostlarım, hayat her zaman insanın yüzünü gülmez ve her zaman pozitif ve negatif olmayabilir bu her insan her kişi her hayat için geçerlidir. Hayatımızın ve yaşamımızın pozitif ve negatif oluşunda en büyük rolü yinede biz üstleniriz ve olumlu olumsuz olmasına da biz sebep oluruz.
İsteyerek istemeyerek Tabii ki, benim burada dikkat çekmek istediğim konu aslında tam olarak ta bu yönde hayatımızdaki negatifliği en aza indirmek adına burç uyumunu dile getirmek istedim sebebi karşında ki olan partnerinin yapısını kişiliği arzularını isteklerini ne sevip ne sevmediği nelerden hoşlandığını ve nasıl tavır takılacağını bilmeniz sizin sosyal aşk ve aile yaşamınızın daha güzelleşmesi daha çok huzur ve mutluluk içinde olmanıza çok büyük katkısı olacaktır.
Aslan Burcunun Diğer Burçlarla Uyumu
Sevgili vipfal sevenleri ve dostlarım her insan her insana aşık olabilir ve her şekilde uyumlu uyumsuz hareketleri bir birlerine karşı istemeden kalp kırma küstürme ve duygusal olarak yorgunluğa sebep olabiliyor ama aşk yaşadığınız yada duygusal olarak kendinize çok fazla yakın hissettiğiniz birinin yada birilerinin karakterini ufak püf noktalarını bildiğiniz an mutsuzlukların ve olumsuzluklarınız ikili ilişkilerinizde aşk yada sosyal durumlarda olan ilişkilerinizde daha mutlu ve huzurlu bir ortama dönüşe bilir aranızdaki bağlar daha sağlam ilişkileriniz daha uzun ve hüzünsüz bir hale gelir, Aşk evlilik ve aile ortamlarınız neşeli hale gelerek karşılıklı mutlu bir insan birey olabilirsiniz.
Evliliklerde ve ilişkilerde ayrılıklar ümitsizlikler ortadan kalkmaya bilir ama en azından daha çok fazla azalabilir sevgili vipfal sevenleri ve dostlarım bunun için burçların bir birlerine uyumunu ve bir birlerinde ne isteyip ne istemediklerine ufaktan değineceğim hüzünsüz mutlu bir ilişki hayat ve ortam için bu yazımızda ikizler burcunu ele alıyorum diğer burçlarla uyumunun daha fazla olması ve mutluluğu daha fazla nasıl yakalamanız için, Her kesin mutlu ve huzurlu olmasını dilerim. 

Bu yazımızda Aslan burcunu özelliklerini anlatacağım Aslan burcunun diğer burçlarla uyumunun daha fazla olması ve mutluluğa daha fazla nasıl ulaşmamız ve yakalamamız.

Aslan ve Koç Burcunun Uyumu:
Bu iki insan uyum içinde olurlar genelde çok fazla uyumsuzlukları yoktur sadakat iki taraflıdır huzur verir birliktelikleri arkadaşlıkları ve dostlukları , dikkat edilmesi gereken husus ikisi de gururludur iki tarafta ani kalp kırılmalarına dikkat etimi harika bir ilişki meydana gelir arada romantizm bazen bulamazlar ama bir birleriyle samimi konuşmaları ve diyalogları sonucu eksik olacak romantizm de yaratabilirler sonuç iyi ten uyumu ve geleceği olacak olan birliktelik mutlu ve huzurlu bir şekilde olacaktır.
Aslan Burcunun Diğer Burçlarla Uyumu

Aslan ve Boğa Burcunun Uyumu:
Bu iki burç insanın birliktelikleri aslında zor olmayacaktır iki side aynı şeylerden zevk alırlar genelde bir birlerini tamamlarlar yalnız tek dikkat edilmesi gereken husus aslan burcu ilişkide idareyi ve ipleri hep kendi eline almak ister buna izin verdikçe boğa inanı neşeli heyecanlı ve mutlu birliktelikleri olur akis takdirde olumsuzluklar baş gösterir.
Aslan Burcunun Diğer Burçlarla Uyumu

Aslan ve İkizler Burcunun Uyumu:
Bu iki burç insanı ikiz bir birlerini tamamlarlar her ikisi de yenilikçi ruhlara sahiptir ilişkileri uyum içinde olur genelde olumsuzluklar ikizlerin aslan burcunun gururlu oluşu unutmasıyla başlar ikizler insanı bunu çözüp gururunu incitmese olumsuzluklar en alt dereceye düşer ve hep huzurlu heyecanlı keşifli bir ilişki meydana gelir.
Aslan Burcunun Diğer Burçlarla Uyumu

Aslan ve Yengeç Burcunun Uyumu:
Bu iki burç insanı oldukça ilişkileri iyi ve hoş huzur içinde devam eder çok söylenecek olumsuzluk yoktur yengeç sadakatli iyi bir anne adayıdır aslan hakimiyeti altına girer alışır aslana uyar devamlı yalnız tek şey aslanın burada dikkat etmesi lazım sadakati ve güveni sarsacak hareketlerden kaçınılmalıdır, buna dikkat etimi aslan insanı aşk huzur mutluluk kaçınılmaz.
Aslan Burcunun Diğer Burçlarla Uyumu

Aslan ve Aslan Burcunun Uyumu:
Bu iki burç insanı bir birleriyle genelde iyi anlaşır yalnız ikisi de lider konumunda olmak istediler mi olumsuzluklar başlar biri fedakar olup yada ikisi de arada fedakar olup liderliği paylaşmalıdırlar birde maddiyata dikkat edildiğinde ilişki güzelleşir olumsuzluklar baş göstermez ilişki tatlı ve heyecanlı bir halde devam eder.
Aslan Burcunun Diğer Burçlarla Uyumu

Aslan ve Başak Burcunun Uyumu:
Bu iki burç insanı anlaşması hem basit hemde güç oluyor tam bir ilişki ve devamı için başak burcu insanı burada çok fedakarlık yapmalıdır işin yükünü o çekecektir kesinlikle devamı ve ilişkinin ömrü açısından devam ederse huzuru ve Mutlulukları olur olumsuzlukların olmaması için başak burcu insanı sırtlamalıdır ilişkinin yükünü özellikle maddiyat olayını aslan burcu insanını iyi eğitmelidir, ikisi de zor karakterlerdir anlayacağınız.
Aslan Burcunun Diğer Burçlarla Uyumu

Aslan ve Terazi Burcunun Uyumu:
Bu iki burç insanı aralarında gerçek bir uyum söz konusu olur aslan burcu gururludur ve geri adım atmaz bazı konularda olumsuzlukların azalması için terazi burcuna burada görev düşer hep toparlayan ve idare eden o oldukça ilişki uzun ve huzurlu bir ortam içinde devam edecektir.
Aslan Burcunun Diğer Burçlarla Uyumu

Aslan ve Akrep Burcunun Uyumu:
Bu iki burç insanı yan yana geldiyse aralarında aşk vardır kesinlikle ne kadar olumsuz olacağını düşünürseniz de birliktelikleri iyi ve olumlu durum içinde geçmesi için ikisininde inatlarından ve gururlarından biraz olsun geri adım atmaları gerekir bir birlerine bunu başara belirseler heyecan dolu bir aşk ve birliktelik yaşarlar.
Aslan Burcunun Diğer Burçlarla Uyumu


Aslan ve Yay Burcunun Uyumu:
bu iki burç insanı genelde iyi anlaşmaya bilirler ama doğrusu bu demek değildir ki hiç olmayacağı yengeç bir yay insanı ile olduğunu kabul eder ve onun dışa dönük yönünü bilip o göre davranıp kendi kıskançlığını bastırırsa ilişki oldukça uzun olur ve heyecan içinde devam eder iki taraflı fedakarlık ama yengeç insanı daha fazla vermek şartıyla.
Aslan Burcunun Diğer Burçlarla Uyumu

Aslan ve Oğlak Burcunun Uyumu:
Bu iki burç insanı anlaşa bilirler aslında burada oğlak burcu insanına iş düşer şüpheci ve kuşkucu davranmadığı sürece olumsuzluklar baş göstermez yoksa aksi takdirde aslan burcu insanını elinden kaçırır.
Aslan Burcunun Diğer Burçlarla Uyumu

Aslan ve Kova Burcunun Uyumu:
Bu iki burç insanı birbirleriyle aslında iyi anlaşa bilirler her ikisi de enerjiktir, olumsuzlukların sebebi genelde aslan burcunun maddi açıdan olan harcamalarıdır buna dikkat edip kendine sağladığı özgürlüğü kova burcu insanına da sağlarsa ilişki iyi ve olumlu bir süreçte devam der aşk ve heyecan dolu olarak, aksi takdirde kova insanı aslan insanından kaçar.
Aslan Burcunun Diğer Burçlarla Uyumu

Aslan ve Balık Burcunun Uyumu:
Bu iki burç insanı iyi bir çift olması yolunda olumsuzlukların azalması ve devam edebilme için ilişkinin balık burcunun çok fazla aşırı duygusal olmaması ve aslan burcuna her derdini sorununu farklı şekillerden yüklemesi gerekiyor bunu başaran balık burcu mutluluğu aslan burcu insanında bulacaktır aksi takdirde aslan balıktan kaçar ve ilişki sonlanır.
Aslan Burcunun Diğer Burçlarla Uyumu

 
Ekleyen : ROZA ABLA     Kategori : Astroloji    Eklenme Tarihi : 6/9/2018 2:47:51 AM     Görüntülenme Sayısı : 2643

Yorumlar
Kayıtlı Yorum Bulunamadı. İlk Yorumu Yapmak İçin Formu Doldurabilirsiniz.
Yorum Yap
7051
Yorum ile beraber Vipfal.Com üyeliğiniz açılsın mı?