Bedava Kahve Falı Baktır, Ücretsiz Kahve Falı Baktır | VipFal.com

Bedava Kahve Falı Baktır


ücretsiz kahve falı baktırÖnemli Bilgilendirme: Birinci Talihli iptal edildi ve tekrar videolu çekiliş yapıldı. Yeni çekiliş ile talihli belli oldu ve bedava fal kredisi hediye edildi. Yeni videoyu izlemek için BURAYA tıklayabilirsiniz.

VipFal olarak bedavaya en yakın fiyatlarla hizmet sağlıyoruz. 9 TL den fiyatlarımız.

Zaman zaman yapılan fal kampanyalarımızla daha indirimli fal imkanları sağlıyoruz.

Tüm fal kampanyalarımızdan ve gelişmelerden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeniz ve VipFal sitemize üye olmanız yeterlidir.

Şuanki sizlere sunacağımız bedava kahve falı kampanyamız ise sosyal medya hesaplarımızdan instagram üzerinden yaptığımız bir gönderi ile alakalıdır.

https://www.instagram.com/p/BeodHTSHNlG/ adresindeki gönderimizin yorum alanına iki arkadaşınızı etiketleyerek bedava kahve falı baktırma imkanı sağlayacak iki üyemizden biri olabilirsiniz.

Kampanyamıza katılım için VipFal İnstagram hesabımızı beğenmiş olmanız ve yukarıda belirttiğimiz gönderinin yorum alanına iki arkadaşınızı etiketlemeniz yeterlidir.

Üstelik her yorum alanına iki arkadaşınızı etiketleme yapmanız size fazladan bir çekiliş hakkı kazandıracaktır.

Bedava Fal kampanyamız tamamlanmıştır. Bedava Kahve Falı kampanyasına katılarak çekilişe hak kazanan 90 kişi arasında video kaydı alınarak çekiliş yapılmıştır. Çekiliş sonuçları instagram üzerinden ve bloğumuz üzerinden sunulmuştur.

kahve falı bedava


İnstagram bedava kahve falı kampanyamız sona erdiğinde instagram üzerinden sonuçlar yayınlanacak ve sonuçlara erişim için kullanacağımız bağımsız çekiliş sisteminin çekiliş anındaki videosu da buradan yayınlanmıştır.

Farklı kampanyalar yakında aktif olacaktır. Kampanyalardan ilk haberdar olmak için sitemize üye olun ve tüm sosyal medya platformlarından bizi takip edin.

fal uygulaması

Ayrıca android kullanıcılarımız için geliştirilmiş "Fal Uygulamanızı" cebinize indirebilirsiniz. Google Play linkine tıklayarak uygulamayı telefonunuza indirebilir ve fal keyfini her an yanınızda taşıyabilirsiniz.

Günlük astroloji yorumlarını kişiselleştirerek istediğiniz saat ve dakikada astroloji yorumlarının cebinize gelmesini sağlayabilirsiniz.

Bedava kahve falı kampanyamıza katılımınız için sonsuz teşekkür ederiz.
 
Kategori : Diğer    Eklenme Tarihi : 2/2/2018 6:20:12 PM     Görüntülenme Sayısı : 10212

Yorumlar
Guneş   -   7/8/2018
Harika bir site teşekkürler elinize sağlık.
Özge D.   -   2/3/2018
harika bir fal sitesi ve gerçek yorumcuları ile çok güvenilir bir site.
CEVAP: Değerli görüşleriniz için çok teşekkür ederiz Özge hanım.
Yorum Yap
51585
Yorum ile beraber Vipfal.Com üyeliğiniz açılsın mı?