Burçlar ve Taşlar | VipFal.com

BURÇLAR VE TAŞLAR

merhaba sevgili dostlar insan hayatında ve insan bedenine yüce Allah ın yarattığı bu dünyada hemen her nesnenin insan oğluna faydaları ve yararları vardır, bunları sıraladıkça sayfalar bile neredeyse yetmez ama özellikle insan psikolojisine ve ruhun dinlenmesine ,enerjinizin yenilenip rahatlamanıza destek olacak ve oldukça da etkili olan taşlar var bu taşlar hem ruhen hemde bedenen insana iyi geliyor kesinlikle rahatlama, huzur bulma olan stresi uzaklaştırma ve aynı zamanda şansına iyi geldiğine inanıyoruz daha doğrusu net bir şekilde hayatımızın bu alanlarını etkili olduğunu biliyoruz bu konuda bir çok araştırma ve deneyle bu taşları şans stres ve şifa veren taşlar olarak bir çok kategoriye ayrılmıştır sevgili vipfal sevenleri ve misafirlerimiz onun için taktığınız takılar ve sürekli bulunduğunuz ortamlarda iş yeri ve yattığımız dinlendiğiniz ,zaman geçirdiğimiz yerlerde bu taşlardan bulundurmak ve taşımak gerektiğine inanlardanım açıkçası sevgili dostlar. şimdi size de en uygun taşın hangisi olduğuna hangisinin şans getireceğine hangisinin huzur vereceğine ve hangi taşın enerjinize pozitif enerji katıp yenilenmenize destek olacak taş seçiminizi şöyle yapmanız gerekmektedir ,bütün taşların farklı özellikleri vardır dediğim gibi ve Her taş her insana her kişiye iyi gelmeyeceği gibi size hangi taşın iyi geleceğini bulabilmek için küçük bir takım ufak detaylara ve yardıma ihtiyacınız vardır bunlar sizin ilk doğum zamanınız yani Burcunuza ,cinsiyetinize ve yükselen burcunuzun hangisi olduğuna göre sıralanmış ve hangisinin sizin taşınız olduğuna seçiminize yardımcı olacaktır taşlarla olan alakanızı ve yakınlığınızı anladığınız  takdirde size uygun taşı rahatlıkla seçebileceksiniz ve aynı zamanda bunu hayatınızda pozitif etkisini de an be an yaşayacak ve hissedeceksiniz sevgili vipfal sevenleri ve dostlarım. ben şimdi kendi bilgilerime ve bazı kaynaklardan da yardım alarak bu taşları burçlara göre sıralayıp yazıcağım buradan seçiminiz ve hangi taşa daha yakın olduğunuzu örene bilirsiniz yanlız taşların orjinal ve gerçeklik payı çok fazla önem taşır gerçek ve saf olmaları çok fazla önemlidir  etkisi ve yararı bakımından unutmayın lütfen ..astrolojik burçlarınıza göre sıralıyorum bu yararlı ve değerli, insan hayatına önemli pozitif etkileri olan taşları.

Koç burcuna iyi gelen taşlar Yakut taşı. Akit taşı. Lal taşı. Kyanit taşı. Amatist taşı. Jasper taşı. opal taşı ve kan taşı koç burcuna iyi gelmektedir.
Koç burcuna iyi gelen taşlar   Koç burcuna iyi gelen taşlar
Boga burcuna iyi gelen taşlar...Zümrüt taşı. Akik taşı. Safir taşı. Yeşim taşı. Topaz taşı. Kristal taşı. Pembe kuvars. Kyanit ve Lapis taşı boğa burcuna iyi gelmektedir.
ikizler burcuna iyi gelen taşlar      boğa burcuna iyi gelen taşlar
İkizle burcuna iyi gelen taşlar...  Zümrüt taşı. Akik taşı. Akuamarin taşı. Krizopras taşı. Peridot taşı. Sitrin taşı. Topaz taşı. Aventurin taşı. Krizokol taşı ve Turmalin ikizler burcuna iyi gelmektedir.
ikizler burcuna iyi gelen taşlar   ikizler burcuna iyi gelen taşlar
Yengeç burcu iyi gelen taşlar...Zümrüt taşı. Safir taşı. Yakut taşı. Akuamarin taşı. Ay taşı. Kristarl Kuvars taşı. Krizopras taşı ve Rodokrozit taşı yengeç burcuna iyi gelmektedir.
Yengeç burcuna iyi gelen taşlar   Yengeç burcuna iyi gelen taşlar
Aslan burcuna iyi gelen taşlar...Zümrüt taşı. Yakut taşı. Akik taşı. Güneş taşı. Kaplangözü taşı. Kehribar taşı. Oniks taşı. Topaz taşı ve Turmalin taşı aslan burcuna iyi gelmektedir.
Başak burcuna iyi gelen taşlar   Başak burcuna iyi gelen taşlar
Başak burcuna iyi gelen taşlar...Kehribar taşı. Akik taşı. Yeşim taşı. Amazonit taşı. Aventurin taşı. Jasper taşı. Peridot taşı ve Turmalin taşı Başak burcuna iyi gelmektedir.
Başak burcuna iyi gelen taşlar   Başak burcuna iyi gelen taşlar
Terazi burcuna iyi gelen taşlar... Yeşim taşı. Kyanit taşı. Lapis taşı. Malakit taşı. Akuamarin taşı. Aventurin taşı. Krizopras taşı. Pembe taşı. Kuvars taşı ve Turmalin taşı Terazi burcunu iyi gelmektedir.
Terazi burcuna iyi gelen taşlar   Terazi burcuna iyi gelen taşlar
Akrep burcuna iyi gelen taşlar...Dumanlı Kuvars taşı. Sitrin taşı. lal taşı. Jasper taşı. Akuamarin taşı. Kunzit taşı. Obsidyen taşı ve Rutik Luvars taşı aslan burcuna iyi gelmektedir.
Aslan burcuna iyi gelen taşlar   Aslan burcuna iyi gelen taşlar
Yay burcuna iyi gelen taşlar...Safir taşı.Akik taşı.Ametist taşı.Lal taşı.Lapis taşı.Malakit taşı.Turkuaz taşı.Sodalit taşı.Sugulit taşı ve Topaz taşı yay burcuna iyi gelmektedir.
yay burcuna iyi gelen taşlar   yay burcuna iyi gelen taşlar
Oğlak burcuna iyi gelen taşlar...Yakut taşı.Obsidyen taşı.Zirkon taşı.Oltu taşı.Oniks taşı. Turmalin taşı. Lal taşı ve Malakit taşı oğlak burcuna iyi gelmektedir.
oğlak burcuna iyi gelen taşlar   oğlak burcuna iyi gelen taşlar
Kova burcuna iyi gelen taşlar...Kristal Kuvars taşı.Akuamarin taşı.Zirkon taşı.Ametist taşı.Lal taşı.Oniks taşı.Lapis taşı.Obsidyen taşı ve Oltu taşı kova burcuna iyi gelmektedir.
Kova burcuna iyi gelen taşlar   Kova burcuna iyi gelen taşlar
Balık burcuna iyi gelen taşlar...Aytaşı taşı.Pembe Kuvars taşı.Sugulit taşı.Akuamarini taşı.Ametist taşı.Kalsit taşı.Kantaşı taşı ve Sugulit taşı balık burcuna iyi gelmektedir.
   balık burcuna iyi gelen taşlar

 
Ekleyen : ROZA ABLA     Kategori : Diğer    Eklenme Tarihi : 10/18/2017 1:17:51 PM     Görüntülenme Sayısı : 6318

Yorumlar
Kayıtlı Yorum Bulunamadı. İlk Yorumu Yapmak İçin Formu Doldurabilirsiniz.
Yorum Yap
9406
Yorum ile beraber Vipfal.Com üyeliğiniz açılsın mı?