Boğa Burcunun Diğer Burçlarla Uyumu | VipFal.com

Boğa Burcunun Diğer Burçlarla Uyumu

Sevgili VipFal sevenleri ve dostlarım, hayat her zaman insanın yüzünü gülmez ve her zaman pozitif ve negatif olmayabilir bu her insan her kişi her hayat için geçerlidir. Hayatımızın ve yaşamımızın pozitif ve negatif oluşunda en büyük rolü yinede biz üstleniriz ve olumlu olumsuz olmasına da biz sebep oluruz.

İsteyerek istemeyerek Tabii ki, benim burada dikkat çekmek istediğim konu aslında tam olarak ta bu yönde hayatımızdaki negatifliği en aza indirmek adına burç uyumunu dile getirmek istedim sebebi karşında ki olan partnerinin yapısını kişiliği arzularını isteklerini ne sevip ne sevmediği nelerden hoşlandığını ve nasıl tavır takılacağını bilmeniz sizin sosyal aşk ve aile yaşamınızın daha güzelleşmesi daha çok huzur ve mutluluk içinde olmanıza çok büyük katkısı olacaktır.
Boğa Burcunun Diğer Burçlarla Uyumu

Sevgili vipfal sevenleri ve dostlarım her insan her insana aşık olabilir ve her şekilde uyumlu uyumsuz hareketleri bir birlerine karşı istemeden kalp kırma küstürme ve duygusal olarak yorgunluğa sebep olabiliyor ama aşk yaşadığınız yada duygusal olarak kendinize çok fazla yakın hissettiğiniz birinin yada birilerinin karakterini  ufak püf noktalarını bildiğiniz an mutsuzlukların ve olumsuzluklarımız ikili ilişkilerinizde aşk yada sosyal durumlarda olan ilişkilerinizde daha mutlu ve huzurlu bir ortama dönüşe bilir aranızdaki bağlar daha sağlam ilişkileriniz daha uzun ve hüzünsüz bir hale gelir, Aşk evlilik ve aile ortamlarınız neşeli hale gelerek karşılıklı mutlu bir insan birey olabilirsiniz.

Evliliklerde ve ilişkilerde ayrılıklar ümitsizlikler ortadan kalkmaya bilir ama en azından daha çok fazla azalabilir sevgili vipfal sevenleri ve dostlarım bunun için burçların bir birlerine uyumunu ve bir birlerinde ne isteyip ne istemediklerine ufaktan değineceğim hüzünsüz mutlu bir ilişki hayat ve ortam için bu yazımızda boğa burcunu ele alıyorum diğer burçlarla uyumunun daha fazla olması ve mutluluğu daha fazla nasıl yakalamanız için, Her kesin mutlu ve huzurlu olmasını dilerim.
 
Boğa ve Koç Burcunun Uyumu:
Boğa Burcunun Koç Burcu İle Uyumu
Bu iki insanında bir birbirine uyumu aslında güzeldir tutkulu bir aşk hayatları olur ten uyumları oldukça yüksektir sosyal konularda  boğa burcunun inadını dikkate aldığınızda ve fikir karar vermekte aceleci olmadığında ikili ilişkilerde sosyal konularda başarının aşkta mutluluğun kaçınılmaz olabileceğini söyleyebilirim gizli patron hep boğa dır görünen koçtur fedakarlık birinden birinde olursa uzun bir beraberlik aşk ve dostluk olur genelde ilk adım koçtan gelir boğada hemen karşılık verir ikiside merhamet sahibidirler.....

 
Boğa ve Boğa Burcunun Uyumu:
Boğa Burcunun Boğa Burcu İle Uyumu
Boğa burcu ile başka bir boğa burcunun uyumu; bu iki aynı karektere sahip insanın her anlamda birbirlerini tanması sonucu güzel bir ilişki ortaya çıkar ve sonmu genelde evlilikle biter olumsuzlukların çıkış sebebi inatları kibirleri ve gururlarıdır her zaman aynı kişinin deyil karşılıklı olarak birbirlerine sırasıylan ödün ve fedakarlık yapmaları gerekecektir böleleikle bütün olumsuzlukları hayatlarından atmış olurlar fedakar olamayayışları sırasıylan bir birlerine kavga ve ayrılıklar meydana gelir ikiside ne istediğinibilen ama bir o kadarda inatçılıkları vardır........
 
Boğa ve İkizler Burcunun Uyumu:

Bu iki zıt karektere sahip olan insan aslında iyi anlaşabilirn ama oldukça oyumsuzlukları çok fazladır olumsuzluklar yaşayabilirler birden fazla bunun için iş burda boga tarafına düşüyor bilgisi ve yetnegiylen ikizleri etkileyip ona biraz ayak uydurursa ilişkiler oldukça başarılı ve mutluluk içinde uzan bir döneme yayılır en çok fedakarlık burda boga düşer ikizlerde merhametli oluşu boganın anlayışlı tavırları karşısında ve gördüğü ilgi den dolayı bazı boganın istemediği alışkanlıklarından vazgeçecektir geçmelidir özellikle ikizlerin tatlı yalanlarını asla bogaya yapmamalıdır  bölelikle olumsuzluklar ortadan kalkar ve daha huzurlu bir ortamda ilişki ciddiyetini korur.....
 
Boğa ve Yengeç Burcunun Uyumu:
Boğa ve yengeç Burcunun Uyumu:
Bu iki burç insanı her anlamda mutlu bir ilişki içinde olurlar bir birlerine sadakatleri ve özellikle doğrucu ve dürüst oluşları onları her alanda uyum ve hoşnut içinde olamalarına sebep olur tek boğanın inadı ve egosu vardır ama yengecin idare etme yeteneği ve fedakarlığı bu egonun ve inadın kırılmasında oldukça iyi rol oynar ve etkili olur meselesiz sorunsuz olumlu bir ortam içinde güzel heyecanlı ve ateşli bir ilişki ve hayat sunarlar birbirlerine.


Boğa ve Aslan Burcunun Uyumu:
Boğa ve Aslan Burcunun Uyumu:
bu iki insan arasında uyum ve hayat eylenceli olur tek olumsuzluklara sebeb olan aslan burcunun bogayı yanlış anlamasıdır sevilmediğini anlayabilir boganın olan sabrından dolayı ama diyalog ve konuşma yapıldıgında bu sorun ortadan kalkar ötesi bir sorun yoktur bazı durumlardada kıskanma meselesi olur ama aslan bu konuda bogayı aşırı derecede kıskandırmamalıdır dikkat ederse ilişkileri uzun ve hep heyecanlı olur.........
 
Boğa ve Başak Burcunun Uyumu:
Boğa ve Başak Burcunun Uyumu
Bu iki insan genelde uyum içinde olurlar ve boğa başak burcunu kendine doğru hep çekmiştir aynı şekilde başak ta zekasından dolayı boğayı hep etkilemiştir. İlk karşılaşmalarda olumsuz hissedebilirler ama sonrası uyum içinde olurlar bir birlerinden huzur alır verirler dikkat edilmesi gereken burada boğa fedakar olmalı ve liderliği başak burcuna devamlı vermiş olmalı gizli lider rolünde olursa başakla bu konuda fazla inat yapmazsa olumsuzluklar olmaz genelde birde başak burcunun dikkat etmesi gereken yanlış anlaşılmamalıdır boğa burcu tarafından, boğa burcu uzaklaşırsa inadını kırmak zordur ilişkide olumsuzluklara ve acılara sebep olur gönülde, buna dikkat edilirse mükemmel bir birliktelik harika bir aşk yaşarlar evliliklerinde ve beraberliklerinde.


Boğa ve Terazi Burcunun Uyumu:
Boğa ve Terazi Burcunun Uyumu:
Bu iki burç insanı genelde iyi ve uyumlu olurlar burda terziden çok boğa burcu insanına iş düşer terazi burcu insanına aşıksan ve onunla olumlu bir ilişki ve evlilik istiyorsan hayatın boyunca ilgini fazla tutman gerekecek terazi burcu insanına ilgin alakan oldukça ilişki ilerler ve hep mutlu olunur unutma ilgi alaka darlık konuşma fikirlerine önem verme destekleme ve sohbet içinde olunmalıdır kesinlikle zaten boğa burcu romantik ve ilgilidir her zaman aşk kalbinde oldugu andan itibaren.

 
Boğa ve Akrep Burcunun Uyumu:
Boğa ve Akrep Burcunun Uyumu:
Bu iki burç insanı aslında iyi bir aşk yaşarlar bazen kısa sürebilir uzun ve olumlu olması için her ikisininde anlayışlı şart olmalıdır bir birlerine karşı, anlayışlı olmaları durumunda güzel bir ilişki ve ateşli bir aşk kaçınılmazdır hem boğa burcu  hemde akrep burcu insanına iş düşer özellikle akrep burcu boğa burcunun inadını kırmaya çalışmamalıdır devamlı olarak. Hoş ve kendi inadını tatlı bir şekilde yansıtırsa boğa burcu insanının inadını kıran ender kişilerdir akrep burcu insanları o zaman ilişkilerinde huzur ve mutluluk daim olur uzun sürer.


 
Boğa ve Yay Burcunun Uyumu:
Boğa ve Yay Burcunun Uyumu:
Bu iki burç insanın anlaşması ve uyumlu olması tek bir şeye bağlıdır burada boğa burcu insanına daha çok şey düşüyor özellikle boğa burcu insanının kıskançlık duygusunu çok fazla ileri sürmemelidir yay burcu insanı karşısında ve yay burcunu fazla kısıtlamamalıdır bunu yaparsa boğa burcu insanı başarması sonucu ilişki hep canlı olur ve oldukça uzun bir beraberlik kaçınılmaz olur iki burç insanı arasında. 
 

Boğa ve Oğlak Burcunun Uyumu:
Boğa ve Oğlak Burcunun Uyumu:
Bu iki burç insanı genelde birbirleriyle olumlu olurlar sebebi boğa burcu insanı oğlak burcu insanına  verdiği güvendir gevenini kazanırsa oğlak burcunun iyi bir ilişki ve hayecanlı bir birliktelik olur olumsuzluklar sadece genel olarak oğlak burcu insanının güven duygusunun sarsılışı ve düşmesinden dolayı bunun için boğa burcu insanına dikkat diyoruz güveni oğlak burcu insanına aşıla ve mutluluğu yaşa bir ömür boyu.
 

Boğa ve Kova Burcunun Uyumu:
Boğa ve Kova Burcunun Uyumu:
Bu iki burç insan uyumu kaçınılmazdır ama kova burcu insanının olan inadı ve takıntılarını ona unutturup olan korkularını ondan uzaklaştırmayı başlardığı zaman boğa burcu insanı bu mükemmelliği ve gerçek aşkı kova burcu insanıyla yaşarsınız bunu da boğa burcu insanı yaratabilir olumsuzluğu yalnızca budur bu iki insan arasında mutluluğun sırrı bu. Yinede aslında fedakarlığın büyüyü boğa burcu insanına düşüyor sabır etmeli ve kova burcunun korkularını ona unutturmalıdır buda fedakarlıktır sonunda vazgeçmeyecekse boğa burcu insanı.

Boğa ve Balık Burcunun Uyumu:
Boğa ve Balık Burcunun Uyumu:
Bu iki burç insanı genelde uyumludurlar. Balık burcu insanı ile anlaşmanız muhtemeldir genelde, Boğa burcu insanı balık burcu insanını incitmekten kaçınmalıdır kesinlikle. boğa burcu insanı balık burcu insanına yol gösterirse boğa burcu insanına balık burcu her daim uyum içinde hem aşk hemde sosyal olarak mutlu bir beraberlik olacak. 
Ekleyen : Serpil Özlem KAYA     Kategori : Astroloji    Eklenme Tarihi : 9/18/2017 4:19:58 PM     Görüntülenme Sayısı : 5920

Yorumlar
Kayıtlı Yorum Bulunamadı. İlk Yorumu Yapmak İçin Formu Doldurabilirsiniz.
Yorum Yap
63121
Yorum ile beraber Vipfal.Com üyeliğiniz açılsın mı?