Falcı Melisa Nur | VipFal.com
Ücretsiz Üye Olarak Hızlı ve Güvenli Fal Baktırabilirsiniz.
Kod:88564

Melisa Nur Vip++

Akşam bir keyif kahvesinin yanında fallarım ile buluşmaya ne dersiniz?

9/9/2016 Tarihinden Beri Fal Bakmaktadır.
Merhabalar, falcınız olarak 2020 yılında da sizlerleyim. Size biraz kendimden bahsetmek istiyorum; evliyim ve iki meleğin annesiyim. Yaşamın en güzel dönemi içerisinde bir kadınım. 

Geçmiş üzerinde birçok alanda kendimi tuhaf hissettiğim anlar oldu fakat çocuk yaşlarda bu tuhaflığı çevremdeki kişilerin de fark etmesi ile birlikte aslında hayattaki değişimlerim de başlamış oldu. 

İlk fal bakımı ile birlikte çevremden gelen tepkiler başlarda korku ve tedirginlik yaşamama neden oldu ama tuhaf bir duygu ile birlikte bakıma devam ettim. Sonradan aslında beni rahatsız eden duyguların zaman içerisinde beni mutlu etmeye başladığını fark ettim. Bu nedenle de fal bakımı ile alakalı yıllarca çevremde ve bana fal üzerine danışmanlara yardım ettim. 

Kahve falı ile başladığım bu yolculuk hayatıma kartları ve diğer bir çok alanda bana yardım edecek fal bakımına yönelik teknikleri de beraberinde getirdi. Bu durum başlarda bir çok sorun ve sıkıntı yaşamama neden oldu hem bedensel olarak hemde ruhsal anlamda fakat sonunda bu (bana göre olağanüstü bir yetenek  😃 ) yeteneğimi ruh halim ile dengelemeyi ve yaşamıma bu şekilde yön vermeyi nihayet başarabildim. 

Uzun yıllar sadece çevrem üzerinde etkili fal bakımlarım sonrasında birçok kişi üzerinde etkili oldu. Fincanların başlarda bana çok yardımı oluyordu ancak yıllar sonra far ettim ki kişinin benliğine inerek daha yoğun bir bakım sağlıyorum. Bu nedenle de aslında fincanların fal bakımı üzerinde birer araç olduğuna inanıyorum. Hislerimin bu nedenle size karşı daha etkin olacağından eminim. Bakımları yoğunlaşmak ve derine inmek için kartlarım ile destekler ve zaman, mekan üzerinde daha detaylı analizler sunarım. 

Zaman içerisinde sizlere karşı enerjimi, his ve düşüncelerimi daha net ifade edeceğimden eminim ki sizin bu süreç dahilinde benim yanımda olacağınızı şimdiden hissediyorum. Şimdi ise kahve falı ve su falı üzerinde özellikle de kendimi bakim yaparken rahatlamış hissediyor ve süper bir enerji ile fal yorumlarken buluyorum. Bakım sağlamış olduğum kişilerin bana geri dönüşleri ve yaşadıkları mutluluk ile birlikte ise işim aslında benim hayatımın merkezi haline geldi. 

Şimdi de siz vipfal ailesi ile birlikte geçmiş ve gelecek üzerine enerjimi paylaşmak istiyorum. 10 yılı geçkin bir uğraş ve sonunda gelen güzel tepkiler üzerine burada sizinle buluşmak, güzel enerjilerimizi alarak yoluma burada devam etmek istiyorum. 

Sizin de bu yolda benimle birlikte yürümeniz ve o güzel enerjinizi benimle paylaşarak bana güç vermenizi istiyorum sevgili fal severler. 

Harf, tarih, fiziksel olarak görmüş olduğum tüm detayları olumlu ya da olumsuz objektif bir şekilde değerlendireceğim. Bu nedenle istediğiniz ya da beklediğiniz gelişmeler üzerinde her daim beklenen cevabı alamayabilirsiniz. Odaklanmamı istediğiniz konular ile alakalı net ve açık bir niyet ile gelirseniz bakımlardan daha çok verim alacağınızı unutmayın lütfen. 

Burada sizinle bu nedenle sadece gerçekler ve görünenler üzerinden iletişim sağlayacağım. Soracağınız konular üzerinde net ve açık olursanız eğer sizinle güçlü bir uyum içerisinde burada ilerleyeceğime kalpten inanıyorum.

İçinde bulunduğumuz bu kısa dönemde seçimlerimizin ve yaptıklarımızın hayatımızda bizi ömür boyu üzüntüye uğramaması için bazı şeylerin öncesinde önüne geçebilir ve yaşamı daha mutlu, huzurlu bir şekilde idame ettirebiliriz.

Geçmiş üzüntülerimiz, bekleyişlerimiz, umutlarımız, hayallerimiz, alacağımız kararlar, evliliğimiz ve aşk hayatımız üzerinden detaylı ve derin bir yorumlar için sizinleyim.

Ben burada sizleri bekliyor olacağım sevgili falseverler. Sizlerin enerjisi ile bir bütün olarak yorumlarım ile bu yolda uzun bir süre bir arada olacağım 💓👍

Hepinizi her daim seviyor ve fal bakım taleplerinizi bekliyorum. 

İskambil, kahve falı, su falı, ayna falı, evlilik falı başta olmak üzere iskambil destekli aşk falı, tarot falı, el falı, rüya yorumu, dert ortağı ve Kurşun Dökme ile VEFK İLMİ çalışmalarında iddalıyım.

Burç uyumu ile geleceğinize ışık tutmak için buradayım ve fal baktırmanız için bekliyorum.

Gerçek, Sadece Gerçekleri Söyleyeceğime Yemin Ederim 🙏

204 Adet Kurşun Döktü.
199.00
269.00
Sırada 0 Kişi Var.
171 Adet El Falına Baktı.
79.90
119.90
Sırada 0 Kişi Var.
65 Adet Evlilik Falına Baktı.
119.00
189.00
Sırada 0 Kişi Var.
37 Adet Ayna Falına Baktı.
119.90
189.90
Sırada 0 Kişi Var.
292 Kahve Falına Baktı.
59.90
99.90
Sırada 0 Kişi Var.
475 Tarot Falina Bakti.
59.90
89.90
Sırada 0 Kişi Var.
1033 Adet Ask Fali Yorumladi.
59.90
99.00
Sirada 0 kisi var.
97 Astroloji Yorumladı.
69.90
89.00
Sırada 0 kişi var.
90 Adet Rüya Tabiri Yorumladı.
39.90
69.90
Sırada 0 kişi var.
265 Adet Su Falı Yorumladı.
89.90
129.90
Sırada 0 kişi var.
73 Adet Vefk İlmi Yorumladı.
179.00
259.00
Sırada 0 kişi var.
40 Adet Dert Yorumladı.
59.90
79.90
Sırada 0 kişi var.
479 Adet İsim Analizi Yorumladı.
69.90
89.90
Sırada 0 kişi var.